Įžymūs žmonės Avinai

Įžymių Avinų sąrašas yra labai idomus. Šis ženklas pasižymi ryškiais vadovavimo sugebėjimais, todėl dažnai Avinai yra stambūs verslininkai arba meninių projektų režisieriai. Filmų režisieriai Francis Ford Kapola, Akira Kutosava, Baris Levinsonas ir Deividas Lynas gimė Avino ženkle. Aktorius ir režisierius Vorenas Bytis taip pat yra Avinas. Rinkinys visų “Krikštatėvio” filmų (Kapola) ir “Laurynas iš Arabijos” (Deividas Lynas) galėtų būti puikios dovanos šiam ugniniam ženklui.

Meri Pikford, viena iš Jungtinės aktorių studijos ikūrėjų, taip pat buvo Avinas. Ji viena pirmųjų pasistengė, kad aktoriai gautų dalį pinigų už kino teatruose parduotus bilietus. Visi šie kino industrijos atstovai streikavo dėl savo darbo ivertinimo ir geresnių sąlygų. Dabartinės aktorės, gimusios po Avino ženklu, yra Džiuli Kristi, Elen Barkin ir Ryz Viterspun.

Marlonas Brando, kurio energingi, įkvepiantys vaidmenys sukūrė naują vaidybos standartą, yra Avinas. Jo aistringas darbas, požiūris i savo šlovę ir pasiekimus atitinka Avino būdą. Aktorius taip pat pasinaudojo savo ižymumu reklamuodamas leidinius, kuriuose išreiškiamas susirūpinimas seniausių Amerikos žemyno čiabuvių teisėmis. Tarp šiuolaikinių aktorių, gimusių Avino periode, yra Metju Broderikas ir Gladiatoriaus” žvaigždė Raselas Krou. Biografijos ar vaizdajuostės su kuriuo nors šių aktorių filmu būtų įdomi dovana.

Avinų muzikantų yra tiek daug, kad jie galėtų padėti apsirūpinti dovanomis daug metų į priekį. Kompozitoriai Henri Maneini, Eltonas Džonas, Styvenas Sondhaimas ir Endriu Loidas Vėberis yra Avinai. Šie žmonės sukūrė dalį labiausiai žinomos ir populiarios muzikos. Styveno Sondhaimo miuziklas apie ener¬gingą kirpėją iš Laivyno gatvės yra niūrios istorijos ir neįtikėtinai mielos melodingos muzikos derinys. Paklausykite kompaktinio disko arba nusiveskite savo Aviną į spektaklį. Didysis klasikinės muzikos genijus Johanas Sebastianas Bachas buvo Avinas. Bacho kūrinių rinkinys apima daugiau negu du šimtus kantatų, daugybę preliudų ir fugų bei dvidešimt koncertų. Tai bet kurį žmogų sudomintų daugiau negu keliems metams. Rusų kompozitorius Sergejus Rachmaninovas, kūręs laukinės aistros kupiną pianino muziką, ir vengrų kompozitorė Bela Bartok buvo Avinai.

Trys garsūs dvidešimtojo amžiaus dirigentai Toskanini, Stokovskis ir Herbertas fon Karajanas – taip pat gimė po Avino ženklu. Jei padovanosite Bacho ar Rachmaninovo kūrinių irašus, kur diriguoja šie dirigentai, Aviną pradžiuginsite dvigubai.

Dvi vertos dėmesio Avino periode gimusios atlikėjos yra Selin Dion ir jos draugė Meraja Keri. Šios moterys turi Avinui tipiškos jėgos ir veržlumo.

Kalbant apie literatūrą, du ižymūs dvidešimtojo amžiaus dramaturgai Samuelis Beketas ir Tenesi Viljamsas buvo Avinai. Beketas kūrė laisvas, kandžiai juokingas pjeses, o Viljamsas buvo lyriškiausias, poetiškiausias dramaturgas šių dienų istorijoje. Filmas “Geismų tramvajus”, pastatytas bendradarbiaujant Tenesi Viljamsui, Marlonui Brando ir režisierei Elijai Kazan – du Avinai ir Mergelė. Paprastai tai nesukalbamas, erzinantis derinys, tačiau kartu jie kūrė puikų meną. Be to, poetas Robertas Frostas buvo Avinas. Eilėraščio “Kelias dar mažai nukeliautas” pavadinimas įtrauktas į populiarų žodyną. “Kelias dar mažai nukeliautas” galėtų būti Avino moto.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>