Dvynių charakterio savybės

Dvynių savybės keliauti

Dvynių ženklui kelionės – tai nauji įspūdžiai ir patirtis. Šiems nepailstantiems žmonėms neiškyla problemų nuolat būti įvykių sūkuryje. Dvyniai tiesiog tarpsta nuo įvairių naujų išgyvenimų, todėl jiems patinka trumpos kelionės ir ekskursijos. Šį ženklą tikrai pradžiuginsite suplanavę savaitgalį netikėtą išvyką. Žinokite, kad Dvyniams patinka praktiški kelioniniai daiktai. Žemėlapiai arba būdas patikrinti elektroninį paštą net Sacharoje būtų puikios dovanos judriesiems Dvyniams. Taigi savaitgalis šiame mieste, įskaitant apsilankymą teatre, būtų nuostabi dovana. Kitos Dvynių valdomos sritys yra Lombardija šiaurinėje Italijos dalyje; Tripolis Tunise ir Kordoba Ispanijoje.

Dvynių savybės sportui

Dvynių ženklo vyrai ir moterys mėgsta tokį sportą, kuris reikalauja staigaus energijos antplūdžio, o ne didelės ištvermės. Jie rinksis ne maratoną, o trumpos distancijos bėgimą. Greita medžiagų apykaita leistų jiems kultivuoti abi šias sporto šakas, bet Dvyniams tiesiog per daug nuobodu risnoti dvidešimt šešias mylias. Šio ženklo žmonėms tiktų tenisas, slidinėjimas, dviračių sportas, sklandymas ar šuoliai parašiutu. Joga, bodyf1eksas nelabai juos sudomina, bet tai geras būdas atsipalaiduoti ir kovoti su nerviniu išsekimu. Ieškokite dovanų, susijusių su jūsų Dvynių mėgstamu sportu, ir neapsiriksite, nes šie žmonės dažniausiai būna taip užsiėmę, kad neranda laiko nusipirkti raketę ar gerus sportinius batelius. Pasirūpinimas tokia smulkia detale būtų puiki dovana jūsų veržliems ir visada visur skubantiems Dvynių ženklo draugams.

Dvynių periode gimusių žymių sportinių figūrų yra tikrai nemažai. Džimas Torpe – idealus įvairiais gabumais apdovanotų Dvynių pavyzdys. Jis varžėsi pentatlone ir dekatlone taip pat gerai, kaip ir profesionaliai žaidė futbolą ir beisbolą. Jam buvo suteiktas “Geriausio atleto per penkiasdešimt metų” titulas. Du verti dėmesio treneriai, gimę po Dvynių ženklu, yra Vincas Lombardis iš Gryn Bei Pekers ir Ara Parsedžian iš Notr Damo. Abu šie žmonės pasižymėjo savo puikiais bendravimo ir vadovavimo įgūdžiais. Galų gale, dvi teniso žvaigždės: Pirmosios Taurės laimėtojas Donas Budžas ir Štefi Graf yra Dvyniai. Bilietai į sportinius renginius – visada laukiama dovana.

Intelektualiniai ir meniniai pomėgiai pagal Dvynius

Visi Dvyniai trokšta žinių, mėgaujasi faktais, sprendžiant kasdieninius klausimus ir siekiant išsiaiškinti gyvenimo paslaptis. Be to, jie domisi filosofija ir muzika. Šiam ženklui patiktų įrašyta į diską enciklopedija. Garsai patinka ir Vėžio ženklo žmonėms, bet Dvyniams labiausiai rūpi jų turinys. Padovanokite rinktinius Dvynių periode gimusio Volto Vitmeno eilėraščių rinkinius. Dvynius intriguoja kalbėjimas, rimavimas, žodžių žaismas, frazių subtilybės. Puikiai tiktų įrašytos knygos, įžymių žmonių diskai, kuriuose jie kalba ar skaito. Daugelis Dvynių žavisi dailiu rašomuoju popieriu ir spalvingais raštinės reikmenimis. Jie apsidžiaugtų gavę violetinių segtuvų, žalių sąvaržėlių ar panašių įdomių daiktų.

Dvyniai labai dažnai pasižymi ne vienu talentu. Aš skatinu šio ženklo žmones rašyti dienoraštį. Neduodančių ramybės minčių išliejimas ant popieriaus lapo suteikia vietos naujoms idėjoms ir padeda susivokti savyje. Kita meninė Dvynių sfera – muzika. Šio ženklo žmonės yra netikėtinai sąmojingi ir linksmi. Jiems sekasi kurti kalambūrus ir juokingus žodžių derinius bei dainuojamąją lyriką, kuri nepaliaujamai linksmintų draugus. Komikų kursai galėtų būti antros karjeros pradžia. Atminkite, Dvynių moto yra “Visko po du”.

Romantiški santykiai pagal Dvynius

Dvyniams romantiški santykiai – tai nuolat kintantis skriejimas. Santykiai niekada nebus nuobodūs, bet kitų ženklų parterius gali trikdyti tokie netikėti planų ir jausmų pokyčiai. Protingiausia su tais pasikeitimais susitaikyti ir nesitikėti pastovumo, kurio Dvyniai negali suteikti. Bendra veikla yra geriausias būdas palaikyti romantiškus santykius su Dvynių ženklo atstovais. Jei esate kur nors išvykę, pokalbiai telefonu tiesiog būtini. Tiesą sakant, jei jau susipykote su savo Dvyniais, geriau santykius aiškintis telefonu. Šio ženklo žmonėms lengviau klausytis, kai jos arba jo neblaško emocijos partnerio veide bei judesiuose. Dvyniams labai patinka flirtuoti, bet tai nedaro įtakos jų įsipareigojimams. Po vedybų gali būti daugiau žvilgčiojimų ir kalbų negu veiksmų, bet jei Dvynių sutuoktinis labai pavydus, teks nustatyti ribas ir pakoreguoti įpročius bei elgesį.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>