Dvynio ženklo savybės

Spalvos ir gėlės Dvyniams

Dvyniams tinka sidabrinė, šviesiai žalia, balta, melsva ir geltona spalvos. Labai ryškūs tonai šiuos oro žmones slegia. Puiki dovana būtų visi dvispalviai drabužiai. Dažniausiai labai mėgstamas baltos ir kokios nors šviesios spalvos derinys. Dvynių gėlė yra lelija. Paparčiai ir tokie naminiai augalai kaip begonija ir kuokštinis chlorofitas bei azalijos taip pat mėgstami šio ženklo. Dvyniai valdo šilkmedį. Šio medžio paunksnė – puiki vieta pasėdėti ir paplepėti.

Metalai, brangakmeniai ir audiniai pagal Dvynius

Dvynių metalas yra gyvsidabris, bet šį metalą geriau naudokime tik termometrams. Šio ženklo žmonėms labiau patinka sidabras negu auksas. Be to, smulkūs sidabro papuošalai Dvyniams tinka labiau negu dideli. Idealiausiai tinka mėlynasis akvamarinas. Dryžuoti akmenys, berilis ir mėlynieji cirkonai taip pat tinka Dvynių ženklo žmonėms. Skaidrus kvarcinis krištolas labai tiktų dovanai. Kvarcui būdingas nuolatinės energijos generavimas, todėl jis padeda išlaikyti pusiausvyrą. Viena mano pažįstama Dvynių periode gimusi moteris visada segi auskarus su mažomis sidabrinėmis raidėmis. Neabejoju, kad kitoms šio ženklo moterims taip pat patiktų tokia dovana.

Dvyniams patinka vėjo plaikstomi švelnūs, ploni, permatomi audiniai. Lengvos ir kartu tvirtos sintetinės medžiagos visada yra puikios, ir jas galima labai plačiai panaudoti. Skirtingų spalvų dvipusis švarkas – nuostabi dovana Dvynio ženklo žmonėms.

 

Maistas, augalai, skonis ir kvapai Dvyniams

Šie oro žmonės neteikia daug dėmesio maistui ir prieskoniams. Jiems iš tikrųjų nelabai rūpi, ką valgo, jei tik tuo metu vyksta kas nors įdomaus. Jei auginate po Dvynių ženklu gimusį vaiką, pasistenkite, kad valgant jų dėmesio neblaškytų televizorius ar kiti stimulai. Vaikas suvalgys daugiau, jei mąstys tik apie valgį. Raidžių sriuba galėtų būti mėgstamiausiu patiekalu. Dvyniams patinka vaisiai, daržovės bei greitai suteikiantis energijos maistas. Proteino tabletės galėtų būti lengviausias būdas gauti maistingų medžiagų. Jūsų draugui, gimusiam Dvynių periode, patiktų kiekvieną savaitės dieną užsakomas koks nors dar neragautas patiekalas į namus. Dvynių ženklo žmonėms sveika valgyti krapus ir petražoles. Jo atstovams naudingi raminantys plaučius ir bronchus echinacėja ir apyniai.

Dvyniams puikiai tinka švelnūs gėlių kvapai – jazmino, lelijos ir gardenijos. Eukaliptų aliejus žiemą padeda išvalyti sinusus ir maloniai kvepia. Abiejų lyčių Dvyniams patiktų gauti dovanų kvepalus, įvairių oro gaiviklių kambariams. Smalsiąją Dvynių pusę patenkintų knygos apie aromoterapiją.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>