Dvynio charakterio bruožai ir simboliai

Dvejopa Dvynių prigimtis kildinama iš ypatingų ženklo protinių sugebėjimų ir lankstumo. Pasak vienos legendos, Dvynių simobolis atsirado dvynių Kastoro ir Polukso dėka. Kastoras buvo mirtingas, o Poluksas nemirtingas. Kastorui mirus anksčiau laiko, Poluksas labai gedėjo. Dzeusui pagailo sielvartaujančio Polukso, todėl leido jam gyventi su broliu pusę metų Požemio karalystėje. Kita legenda byloja, kad broliai niekaip negali susitikti, nes kai vienas jų yra danguje, kitas – žemėje. Pirmoji legenda atspindi Dvynių vienybės troškimą, o antroji parodo vienatvės poreikį, kuris taip pat artimas Dvynių ženklo žmonėms. Sutaikyti savo priešingas puses yra visų Dvynių pagrindinis gyvenimo uždavinys. Dabar galite suprasti, kodėl sakoma, kad Dvyniai vienu metu nori eiti priešingomis kryptimis.

Šio ženklo valdovas yra Merkurijus arba Hermis (graikų mitologijoje). Labai populiari graikų Merkurijaus statula dabar naudojama kaip įvairių agentūrų simbolis. Dzeuso pasiuntinys vaizduojamas apsiavęs sparnuotais sandalais, su kelionine kepure ir rankose lazda. Skeptras su dviem susivijusiom gyvatėm ir sparnais yra medikų profesijos simbolis. Gyvatė, Skorpiono simbolis, vaizduoja gydomąsias gyvenimo galias, o sparnai viršuje simbolizuoja pranašautojus ar gydytojus, kurie geriausiai žino, kaip atstatyti sveikatą. Senovės laikais Merkurijus taip pat buvo prekybos ir verslo dievas. Dvyniai dažnai dirba tarpininkais ar atstovais prekybiniuose sandoriuose. Šio ženklo žmonėms lengva dirbti prekybos srityje ir įgaliotinio darbą, nes bendraujant su žmonėmis jiems būdinga gera intuicija. Jie nujaučia, kokiu būdu geriausia užmegzti ryšius.

Oras, simbolizuojantis minčių, idėjų sferą, yra Dvynių stichija. Dvyniai kaip drugelis gali skrajoti nuo vienos idėjos prie kitos. Po šiuo ženklu gimusiems žmonėms dažnai puikiai sekasi mėgdžioti kitus žmones arba mintyse generuoti pustuzinį teorijų vienu metu. Dvyniai tarpsta idėjose ir skuba jas panaudoti. Tai prekybininkai iš prigimties, paprastai trykštantys optimizmu ir garsėjantys kaip puikūs kolegos. Dvyniai retai graužiasi ir jaudinasi dėl problemų, nes neskiria jokiai minčiai ar jausmui tiek dėmesio, kad staiga nuliūstų. Tai ne visada reiškia paviršutiniškumą. Dvynių valdovas Merkurijus juos ragina: „Pamirškite nesėkmes ir drąsiai žėnkite į priekį. Juk dar yra tiek dalykų, kuriuos reikia išmokti ir patirti.”

Dvyniai taip pat yra labai gabūs kalboms. Daugelis šio ženklo žmoniq gali susikalbėti įvairiomis kalbomis ir dažniausiai puikiai įvaldo akcentą. Mano draugas, gimęs po Dvynių ženklu, moko tarmių ir pasižymi tokia gera klausa, kad gali atkartoti bet kurį akcentą. Jį pasamdė pusei etato kaip detektyvą dėl sugebėjimo atpažinti labai daug skirtingų balsų. Be to, pastebėsite, kad Dvynių balsai skamba labai aiškiai, nepaisant savitos tarmės ar kalbos manieros. Jiems patinka ištartų žodžių skambesys. Taip, jie tikrai mėgsta kalbėti. Puiki dovana būtų mobilusis telefonas ar kortelė.

Rinkdami dovaną Dvyniams, apsvarstykite visus ryšių priemonių modelius ir rūšis. Dvyniai gali domėtis kaligrafija, stenografija, Morzės šifru, racijomis. Spalvoti pieštukai, bambukinis rašiklis ir specialus rankomis maišytas rašalas – tai dovanos, suteiksiančios žavesio ir džiaugsmo šio ženklo gyvenimui.

Manau, kad kaleidoskopą sukūrė Dvynių ženklo žmogus.

Nuolat besikeičiantys vaizdai, neribotos formos atspindi Dvynių mintis ir pomėgius. Viso gyvenimo iššūkis šiems žmonėms – sugebėjimas susikaupti ir paaiškinti savo mąstymo niuansus. Pasižyminčios tam tikra kaita dovanos, tokios kaip sniego gaubliai, kaleidoskopai ar krištolinės prizmės Dvyniams sukelia džiaugsmą. Šiam ženklui dažnai patinka įdomios formos ir viskas, kas turi dvi puses, du ciferblatus ir kinta. Vienas mano klientas buvo laikrodininkas. Jis išdidžiai pademonstravo man savo gražų laikrodį iš dviejų ciferblatų, kurių rodyklės rodė skirtingas laiko juostas. Vyrukas labai stebėjosi,• kaip man pavyko nuspėti, kad jo ženklas Dvyniai!

Dvyniai valdo plaučius ir kvėpavimo sistemą. Šio ženklo žmonėms labai svarbu taisyklingai kvėpuoti, nes įsitempę jie paprastai sulaiko kvapą ir tokiu būdu sukuria dar didesnę įtampą. Kvėpuojant netaisyklingai ir paviršutiniškai gali išsivystyti įvairios alergijos, astma. Vienas mano draugas, propaguojantis natūralius gydymo metodus, kurio ženklas Dvyniai, išvystė labai paprastą terapiją – kvėpavimo reguliavimą. Dirbdamas choro vadovu ir mokydamas išgauti “skaidrų” garsą, jis pastebėjo, kad paviršutiniškai kvėpuojant diafragma gali likti užspausta, o ta įtampa atsiliepia kiekvienai kūno daliai. Jis siūlo užakcentuoti iškvėpimą, nes gerai iškvėpę orą, įkvepiame giliai ir teisingai. Pabandykite tai kitą kartą, kai nuliūsite. Iškvėpkite visą plaučiuose esantį orą ir pajauskite natūralų, gilų įkvėpimą. Jei teisingai atliksite šį pratimą tris kartus, aimirksniu pavyks sumažinti stresą.

Dvyniai taip pat valdo rankas. Jei atkreipsite dėmesį į šių žmonių rankas, pastebėsite, kokios dažniausiai jos plonos, grakščios, gražios formos ir labai išraiškingos. Kalbėdami Dvynių ženklo žmonės daug gestikuliuoja, o tylėdami nenustygsta vietoje, barbena pirštais į stalą, valosi nuo švarko nematomas dulkeles ir pan. Šį ženklą pamalonintų įvairių rūšių pirštinės.

Man labai įdomu, ar statistiškai daugiaaukščiuose namuose Dvynių daugiau, negu kitų ženklų atstovų. Šio ženklo atstovams labai patrauklūs aukšti, erdvūs, prabangūs butai su daugybe langų. Dvyniams reikia pasiekti pusiausvyrą tarp jų stichijos oro ir žemės, todėl būtų labai gerai, jei bute jie laikytų augalų, gėlių, turėtų kokią nors kompoziciją iš akmenų. Dvyniams reikia įžeminti savo polinkį dažnai “skrajoti padebesiais”. Prie lubų tvirtinami ventiliatoriai yra gera dovana Dvynių namams, nors jie ir negyventų šiltame klimate. Judančio oro jausmas juos ramma.

Dvynių ženklo žmonėms reikia nuolatinių pokyčių, kad pasipriešintų nuoboduliui. Venkite dovanoti panašias dovanas kasmet, nes galite net netekti draugo. Šis nenuspėjamas ženklas vertina neįprastas dovanas, todėl jį maloniai nustebintų lietuvių/ japonų žodynas ar susirašinėjimo draugas iš Zairo. Gilberto ir Sulivano operečių rinkinys patiktų daugeliui vyrų Dvynių. Įdomios poezijos ir gražių melodijų derinys suteikia peno ir protui, ir sielai. Jei jūsų Dvynių ženklo žmogus turi gerą klausą, nupirkite įvairių tarmių ir kalbų mokymosi įrašų, kompaktinių diskų ar garsinių efektų kolekciją. Dvyniams patinka garsų įvairovė, todėl jie su malonumu klausytų ir gamtos garsų įrašų. Padovanokite nuolatinio lankytojo bilietus į muziejų ar koncertus. Dvyniams tai būtų tikrai ypatinga dovana. Šio ženklo atstovams patinka išeiti iš namų “pasižmonėti”. Dėlionės ir reikalaujantys susikaupimo žaidimai patraukia jų dėmesį ir stimuliuoja. Vienas mano pažįstamas, Dvynių periode gimęs vyras, savarankiškai mo-kosi skirtingų kalbų kas keleri metai. Šio ženklo žmonėms tipiškas tokio tipo smalsumas, susidomėjimas.

Esu mačiusi nemažai Dvynių ženklo vaikų, kuriems labai sunku susikaupti. Jų tėvai baiminosi, kad tai dėmesio koncentravimo problemos, O aš nuraminau: “Nemanau, kad tai kažkas blogo. Jie tiesiog Dvyniai”. Šis ženklas sugeba išbūti susikaupęs tik trumpą laiko tarpą. Dvyniams sunku nusėdėti ilgai vienoje vietoje, kai dirba ar mokosi. Jei mokyklose suolai būtų stovintiesiems, kai kurie vaikai (ypač Dvyniai) tikriausiai susikauptų ilgesniam laikui. Labai svarbu, kad ruošiant pamokas vaikų neblaškytų įjungtas televizorius ar radijas. Pašalinis birbimas suteikia jaukumo, bet šio ženklo vaikams reikia tobulinti susikaupimo įgūdžius. Jų nervinėms sistemoms užtenka darbo ir be reagavimo į trukdžius.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>