Dovanos Žuvims šventinėmis dienomis

ŽUVYS: atkreipkite dėmesį į šventes ir progas

GIMTADIENIS

Žuvų ženklo žmonėms patinka švęsti gimtadienį būtent tą dieną, kai atėjo į šį pasaulį. Šventimas per tikrą gimtadienį suteikia jiems užtikrintą savęs suvokimo, ypatingumo jausmą. Surengti vakarėlį – nebloga mintis, bet Žuvys gali jaustis išsekę, jei aplink bus labai daug žmonių. Šio ženklo atstovams sunku atsipalaiduoti, kai aplink daug triukšmo. Suplanuokite ramų artimiausių draugų susibūrimą, ir Žuvys atsiskleis visu savo grožiu. Žuvims patiks, jei sukursite svajingą atmosferą su kaspinais ir vėliavėlėmis. Labiausiai šio ženklo žmonės įvertins ypatingą palankumą ir meilę iš reiškiančią dovaną.

KALĖDOS

Dovanojimo dvasia Žuvų neapleidžia ištisus metus. Jie gali bjaurėtis šių švenčių sukomercinimu ir Kalėdoms skirtus pinigus padėti į “nenumatytų atvejų fondą”. Šio ženklo atstovams patiks, kad šeima ir draugai susiburia į vieną vietą. Jie įvertins šių artimų ir brangių jiems žmonių meilę ir dėmesį.

SUŽADĖTUVĖS/ VESTUVĖS

Žuvų ženklo moteris įvertins savo sužadėtinio pasipiršimo stilių. Nebūtina suorganizuoti kažką ištaigingo, ir jai nerūpės, kiek pinigų išleidote žiedui. Šio ženklo atstovas gali labai nustebinti savo išrinktąją neįprastai pateiktu pasiūlymu susituokti. Svarbiausia abiejų lyčių Žuvims, kad gerbtų jų jausmus ir kartu sukurtuose namuose būtų saugu. Vestuvės galėtų būti atviroje erdvėje, pvz., ant jūros kranto arba mažoje bažnytėlėje. Neapsiriksite, jei padovanosite buitinės įrangos virtuvei arba suorganizuosite nemokamų gurmaniškų patiekalų pristatymą visiems metams. Kartais Žuvys tiesiog pamiršta pavalgyti.

NAUJAGIMIS

Žuvų ženklo tėvai yra gerai pasirengę patenkinti emocinius naujagimio poreikius. Tačiau tai privers juos įtempti fizines jėgas, kad susidorotų su maitinimu, kėlimusi naktį ir pan. Geriausia dovana galėtų būti supamoji kėdė. Tai nuramins ir kūdikį, ir mamą ar tėtį. Šio ženklo žmonėms tiktų dovanoti kompaktinius diskus su lopšinėmis ir kasetes, kuriose girdėtųsi lietus ar vandenyno šniokštimas. Žuvų ženklo kūdikis dažniausiai yra ramus ir labai susidomėjęs jį supančia aplinka. Šie vaikai labai teigiamai reaguoja į muziką.

SUKAKTUVĖS

Viena mano pažįstama Žuvų pora atšventė savo penktąsias vestuvių metines namie, tiesiog išjungę telefoną, kad niekas netrukdytų. Jie puikiai praleido laiką. Galite apsvarstyti galimybę išvykti į trumpą kelionę ar praleisti naktį prabangiame viešbutyje. Atmosferos pakeitimas suteikia Žuvims naujų jausmų ir įspūdžių. Šis ženklas yra labai romantiškas, todėl šios dienos neįsivaizduos be prabangios vakarienės žvakių šviesoje, grojant švelniai muzikai.

 ŠV. VALENTINO DIENA

Žuvys pasižymi tokiu jautrumu ir meilumu, tad jie pasirengę nepamiršti nei vieno žmogaus, kurie šią dieną jaučiasi labai vieniši ir stengiasi palengvinti jų dalią. Meilės liepsnas mylimojo širdyje pakurstys šokoladas, gėlės ir ypatinga vakarienė restorane. Net jei pamiršite šią dieną, jūsų Žuvys nekunkuliuos iš pykčio, jei buvote dėmesingas(a) ištisus metus.

MOTINOS DIENA

Žuvų ženklo motinos beprotiškai myli vaikus. Ne visos po šiuo ženklu gimusios mamos turi daug vaikų, bet jas sieja toks stiprus ryšys su savo atžalomis, kad net vienturtis užpildo visą jos laiką ir širdį. Motinos dieną Žuvų ženklo mama gali su malonumu pagaminti pietus ir pasikviesti svečių. Jei nuspręsite kur nors išeiti, leiskite jai pasirinkti vietą. Padarykite siurprizą padėdami dovanėlę jai po pagalve. Tai bus nuostabi staigmena prieš miegą.

TĖVO DIENA

Tėčiai, gimę po Žuvų ženklu, puikiai sutaria su savo vaikais, nes jie lengvai išreiškia savo jausmus ir mėgsta bendrauti. Suaugusieji kartais atsiriboja nuo savo emocijų. Žuvų ženklo tėvai ilgai išlieka jaunatviški, atskleisdami vaikiškąją savo asmenybės pusę. Poilsio diena paplūdimyje, žvejyba ar omaras pietums, būtų geriausias būdas švęsti Tėvo dieną. Padovanokite patogias šlepetes ar naują tropinę žuvelę akvariumui.

BAIGUS VIDURINĘ/ AUKŠTĄJĄ MOKYKLĄ

Žingsnis į darbo pasaulį ne visada labai laimingas įvykis Žuvims. Jie gali ilgai neapsispręsti ir blaškytis, kol pasirinks profesiją ar darbą. Padrąsinkite juos knygomis apie svajonių įsikūnijimą. Viena tokių knygų: „Kokios spalvos tavo parašiutas?” Jei jūsų Žuvys ruošiasi dirbti įstaigoje, padovanokite kokią nors aplinką pagyvinančią dovaną. Pvz., mažą fomaną ar bonsai.

TIESIOG DOVANĖLĖ

Žuvims visada bus malonu gauti dovaną, nes jie labiau pripratę duoti negu gauti. Ką nors nupirkit sergančiam kačiukui ar kokį reikalingą daiktą draugui. Tai geras būdas išreikšti savo palankumą ir rūpestį. Šokoladas ar ledai taip pat paskatins Žuvis nusišypsoti. Kita nuostabi dovana – tai profesionalus pėdų masažas.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>