Dovanos Vėžui šventinėmis dienomis

VĖŽYS atkreipkite dėmesį į šventes ir progas

GIMTADIENIS

Pasilikite namie ir suburkite visą selmą. Vėžiai į šventes žiūri sentimentaliai. Jie labai jautrūs susirinkusių žmonių nuotaikoms, jausmams. Jokių juokelių apie senėjimą ar storėjimą! Vėžiui sunku nekreipti dėmesio ar atremti net juokais išreikštas pastabas. Vakarėliui nupirkite obuolinį pyragą, šokoladinį tortą, ar dar ką nors, kas asocijuojasi su namais ir jaukumu. Nepamirškite fotoaparato! Vėžiams patinka įamžinti tokias progas.

KALĖDOS/ CHANUKA

Astrologiškai gruodžio šventės išpuola nesmagiu Vėžiui laiku. Šiuo metu mėnulio vaikams dažnai trūksta energijos, tad jie gali būti šiek tiek paniurę. Nors linksmybės puikus vaistas nuo žiemos depresijos, jos gali ir pažeisti jautrųjį Vėžį, ypač jei jis jaučiasi vienišas. Tai šeimos, artimųjų žmonių metas. Verčiau neplanuokite keliauti kur nors toli nuo namų per Kalėdas ir savo jautriajam Vėžiui rinkite dovanas labai atidžiai. Nieko nuostabaus, jei per Kalėdas Vėžiai vaikšto ašarotomis akimis – toks jau metų laikas.

SUŽADĖTUVĖS/ VESTUVĖS

Vėžių ženklo žmonės gali būti tarp tų kelių, kurie šiais laikais iš tikrųjų pasiperša ir laukia tikrų piršlybų. Paskelbus sužadėtuves, jie skiria savo laiką suburti šeimai. Šio ženklo atstovai nori šia proga per pilnatį pasikviesti artimiausius žmones ir tikisi gauti tadicinių ir ilgaamžių dovanų. Vėžiai tvirtai laikosi minties pasistatyti savo namus ir susukti jaukų šeimyninį lizdelį. Koliažas iš nuotakos ir jaunikio vaikystės nuotraukų – puiki mintis. Vestuvių metu pasirūpinkite profesionaliu fotografu, kuris sugebėtų tobulai įamžinti gražiausias akimirkas ir kartu likti nepastebėtas. Jausmingomis akimirkomis Vėžys nenori stumdymosi ir sąmyšio. Šio ženklo jaunikiai ir nuotakos lieka ištikimi papročiams. Jaunikis gerbs tradiciją – neišvysti nuotakos su vestuvine suknele iki ceremonijos, o būsima žmona rinksis baltą, tradicinę suknelę.

NAUJAGIMIS

Laukdami naujagimio Vėžio ženklo tėvai jaučiasi labai pakiliai ir labai jaudinasi. Juk tai reiškia šeimos pratęsimą ir daugybę galimybių kartu žiūrėti animacinius filmukus. Naujieji tėvai pirmosiomis dienomis norės pasidžiaugti ramybe, o po to jau bus pasiruošę pristatyti vaikelį artimiesiems. Jei kūdikis gimė po Vėžio ženklu, neabejodami dovanokite tėvams mėnulio kalendorių, padėsiantį nuspėti vaiko nuotaikas. Be to, nupirkite naujausią knygą apie tai, kaip užmigdyti vaikus visai nakčiai. Vėžio ženklo vaikams patinka tamsus metas, o tėvams tai žada bemieges naktis.

ĮKURTUVĖS

Ar reikia ką nors sakyti? Namai yra Vėžio tvirtovė, todėl bus įvertintos bet kokios dovanos, palengvinančios buitį ir suteikiančios jaukumo. Geras kompaktinių diskų grotuvas ar muzikinis centras – puiki mintis. Vėžiui patinka klausytis muzikos. Spalvingos taurės taip pat būtų gera dovana.

SUKAKTUVĖS

Tik nepamirškite to! Jei atsitiks toks dalykas, tiek Vėžio ženklo žmonos, tiek vyrai pradės rimtai svarstyti apie skyrybas. Patarčiau nueiti į jaukų, jūsų pamėgtą ir sukeliantį malonius prisiminimus restoranėlį. Vėžiams patinka kur nors nueiti, jei ten nėra daug žmonių, triukšmo ir nereikia stovėti eilėse. Rinkitės ramų tylų kampelį pasėdėti ir prisiminti visas gražias akimirkas bei pasvajoti apie tas, kurios dar laukia.

ŠV. VALENTINO DIENA

Kai kurie Vėžio periode gimę vyrai gali nekęsti šios šventės, nes ji nuteikia būti romantiškam, o jie įsitikinę, kad jų gyvenime romantikos tikrai netrūksta. Abiejų lyčių Vėžio ženklo atstovai apsidžiaugs gavę ypatingą atviruką, kuris primintų apie kartu praleistas romantiškas akimirkas, ar mielą dovanėlę atminimui. Pvz., degtukų dėžutė iš restorano, kuriame įvyko pirmasis pasimatymas. Vienas Vėžio ženklo vyras padovanojo savo mylimajai varlę terariume, nes jie puikiai leido laiką kaime ieškodami varlių.

MOTINOS DIENA

Ši šventė tikriausiai buvo sukurta Vėžio ženklo moterims. Ženklas simbolizuoja rūpestingą motiną ir viską, iš ko susideda begalinė jos meilė. Leiskite vaikams išvirti mamai pietus. Net jei nieko skanaus pagaminti nepavyks, ji tai įvertins ir net nubrauks ašarą, nes jos vaikučiai užaugo tokie dideli ir protingi. Vyresni vaikai galėtų paruošti gurmanišką vakarienę ir patiekti ją ant tvarkingai serviruoto stalo. Labiau neįprasto tipo Vėžio ženklo mamai gali labai patikti pica į namus!

TĖVO DIENA

Tėvas, gimęs po Vėžio ženklu, paprastai yra ramus, viskuo patenkintas ir kartu turi polinkį į vadovavimą. Leiskit jam kuo ilgiau pamiegoti ir paruoškit skanius pusryčius. Tai puikus būdas atšvęsti Tėvo dieną. Jam visai patiktų kepti ant grotelių kepsnius, bei priimti daugybę svečių, tačiau tik tada, jei bet kurią akimirką galės nustoti kepti ir bendrauti su žmonėmis, jei nuotaika pasikeis.

TIESIOG DOVANĖLĖ

Naminiai, praktiški daiktai gal patiktų ne kiekvienam, bet Vėžiui – taip. Pora kojinių pradžiugins šio ženklo žmogų taip pat kaip ir brangus papuošalas. Atlikite kokį nors namų ruošos darbą už kartais labai tingų Vėžį. Tai jis tikrai įvertintų. Dovanokite su meile – tada nebus svarbu, kas tai.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>