Dovanos Skorpionui šventinėmis dienomis

SKORPIONAS:  atkreipkite dėmesį į šventes ir progas

KALĖDOS

Dažniausiai žiemos švenčių metu Skorpionas jaučiasi labai gerai. Ilgos tamsios naktys juos veikia raminamai, nes šiems žmonėms patinka uždarumas. Daugelis Skorpionų mėgaujasi šaltu oru. Šis ženklas yra dosnus ir į dovanojimą bei dovanų gavimą žiūri rimtai. Vienoje šeimoje, kurioje daugumą sudaro Skorpionai, Kalėdų proga visi gavo po knygą “Visatos pažinimo paslaptys”. Tai puiki prasminga dovana.

GIMTADIENIS

Skorpionas įsivaizduoja, kad jų atėjimo į pasaulį datą turi žinoti visi. Jie niekada neskelbs apie savo gimtadienį ir nedarys iš to šou, bet kol gyvi prisimins tuos, kurie pasveikins juos gimtadienio proga ir tuos, kurie pamiršo. Šio ženklo žmonės labai brangina šią dieną, tačiau atkakliai tvirtins, kad tikrai nereikia šiai progai teikti per daug reikšmės. Mažai tikėtina, kad jums pasiseks Skorpionui surengti vakarėlį – siurprizą. Jie nujaus jūsų planus ir tik apsimes, kad nieko neįtaria. Taip niekada ir nesužinosite, kad jie viską nutuokė.

SUŽADĖTUVĖS/ VESTUVĖS

Jei Skorpionas prakalbo apie vedybas, tai dažniausiai reiškia rimtus ketinimus. Vyras, gimęs šio ženklo periode, ilgai suks galvą, kaip gražiausiai pasipiršti ir atliks tai asmeninėje aplinkoje. Skorpionė moteris nujaus, kad artėja piršlybos ir tiksliai žinos, ką atsakyti. Sužadėtuvių vakarėliai abiejų lyčių atstovams turėtų būti suplanuoti taip, kad netiesiogiai visus įtrauktų į žaidimus. Dažniausiai namų stilius yra konservatyvus. Vienintelė išimtis yra ta, kad Skorpionai domisi daile. Šio ženklo žmonėms patiks paprastas pirmykštis menas arba abstrakti dailė. Pagrindinis reikalavimas meno kūriniui – aistra, intensyvumas, iš jo turi sklisti stipri energija.

NAUJAGIMIS

Skorpiono ženklo tėvai jaučia didelę atsakomybę ir labai savininkiškai žiūri į naują nuostabų šeimos narį. Geriausia dovana, kurią šeima ir draugai galėtų padovanoti – tai duoti laiko tėvams apsiprasti su naujagimiu. Jei norite nupirkti dovaną Skorpionui kūdikiui, rinkites ką nors raminančio. Pvz., kasetės su jūros ošimo ar upelio čiurlenimo garsais. Šio ženklo kūdikiai kietai miega. Jiems reikia laiko apsiprasti su ryto šviesa.

ĮKURTUVĖS

Bilas Geitsas yra Skorpionas. Namas ant vandens, kurį jis pasistatė Sietle, idealiai atspindi galingą asmenybę ir pomėgius. Viskas tame name yra kompiuterizuota, tačiau sudaro tvirtovės ant vandens įspūdį. Vienas svarbiausių dalykų šio ženklo žmogui yra saugi gyvenamoji vieta. Pastebėjau, kad Skorpionams patinka gyventi ir nedidelėse patalpose. Pirkite juodos, baltos arba rudos spalvos dovanas. Feng šui praktikuojantys žmonės dažniausiai vengia džiovintų gėlių, nes jos pasibaigusio gyvenimo užuomina. Tuo tarpu Skorpionas supranta gyvenimo rato paslaptingumą, todėl jam labai patinka sausų gėlių kompozicijos.

SUKAKTUVĖS

Švęskite namie arba eikite kur nors, bet užbaikite vakarą miegamajame. Aš kalbu ne apie miegą! Tiek Skorpionams vyrams, tiek moterims reikia žinoti, kad sutuoktiniai jų geidžia. Puikiai tiktų bendros tatuiruotės. Galbūt pati idealiausia sukaktuvių dovana būtų tatuiruotė su jūsų mylimo žmogaus vardu ar inicialais.

ŠV. VALENTINO DIENA

Ryškiai raudona Valentino dienos atvirukų spalva susijusi su Skorpionu. Įsimylėjelių dieną šiam ženklui norisi aistros labiau negu romantikos. Moterims patiks unikali “juodoji rožė”. Ši graži gėlė suteikia santykiams savito paslaptingumo. Skorpionas be paslapčių jaučiasi nelaimingas. Šio ženklo vyrui padovanokite juodos odos piniginę ar elegantišką juodą megztinį.

MOTINOS DIENA

Skorpiono ženklo mama labai saugo, globoja savo vaikus ir yra labai prieraiši, todėl jai patiks bet kokia pačių vaikų sukurta dovana. Netikėti pusryčiai į lovą ne pati geriausia mintis, nes ankstyvą rytą Skorpionės mamos mėgsta skirti sau. Galimybė pagulėti lovoje kiek galima ilgiau – gali būti pati geriausia dovana.

TĖVO DIENA

Skorpionai tėvai mielai auklėja savo vaikus ir dažnai mėgsta pajuokauti. Humoristinės knygos, bilietai į komediją teatre ar kine tikrai jį pradžiugintų. Jei jūsų Skorpionas tėtis domisi sportu, smagiausia Tėvo dieną būtų praleisti aktyviai. Šio ženklo atstovą taip pat pradžiugintų kokia nors ypatinga vakarienė su sūnumis ir dukromis.

BAIGUS VIDURINĘ/AUKŠTĄJĄ MOKYKLĄ

Skorpionas labai jautrus perėjimo iš vieno etapo į kitą ceremonijoms. Net jei mokinys ar studentas žino, ką norės daryti po mokyklos ar universiteto baigimo, jie noriai pažymi kito gyvenimo etapo pradžią. Pasirinkite ilgalaikes dovanas. Puikiai tiks memorialinis prespapjė arba krištolinis rutulys su mokyklos emblema.

TIESIOG DOVANĖLĖ

Paslaptingi rašteliai įvairiose vietose, kaip užuomina į paslėptą dovaną, Skorpionui padarys įpūdį. Jei neturite laiko tokiai pramogai, padovanokite pakabutį ar akmenėlį, kurį šio ženklo žmogus galėtų laikyti talismanu. Skorpionai dažniausiai nepasirodys esą nustebę, jei netikėtai padovanosite jiems dovaną. Jis arba ji priims tai kaip jūsų iš anksto apmąstytą apie juos ženklą.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>