Dovanos Šauliui šventinėmis dienomis

ŠAULYS: atkreipkite dėmesį į šventes ir progas

GIMTADIENIS

Šaulys yra vakarėlio siela, todėl gimtadienis – nuostabi proga džiaugsmingai atšvęsti. Šio ženklo žmonės paprastai nesigėdija savo amžiaus, todėl jiems patiks humoristiniai, lengvai amžių pašiepiantys atvirukai. Šaulys visada supras pokštus, nes jis iki pat gilios senatvės išlieka jaunas širdyje. Puiki dovana būtų teminis vakarėlis. Vaikiški žaidimai, tokie kaip slėpynės ar akla višta, pagyvintų bet kokio amžiaus sulaukusio Šaulio vakarėlį.

KALĖDOS

Tai puikus metas Šauliui. Dienos pradeda ilgėti tik po jų gimtojo mėnesio, todėl šio ženklo atstovai mėgsta susišildyti ir smagiai atšvęsti žiemos šventes. Šauliams labiausiai tinka aksomas. Padovanokite aksominį operinį apsiaustą ar kailinę kepurę. Šauliui taip pat svarbi religinė švenčių pusė. Šio ženklo žmonės dosniai aukoja savo bažnyčiai ar šventyklai.

SUŽADĖTUVĖS/ VESTUVĖS

Šaulio gyvenime sužadėtuvės ir vedybos yra audringi įvykiai. Rinkitės netradicines dovanas. Gera dovana būtų palapinė, kuri atstotų Šauliui namus kelionėje. Pasipirškite Šaulio ženklo moteriai netikėtai kokioje nors įdomioje aplinkoje. Pvz., po kriokliu. Damoms nereikia romantiškų užuominų – jos ir taip pajaus, kada ore pakvips vestuvėmis. Nupirkite smaragdinį ar deimantinį sužadėtuvių žiedą. Pačios vestuvės tikriausiai bus labai puošnios, gausios ir linksmos. Tiesiog tobula jas rengti lauke. Geriausia dovana būtų povestuvinė kelionė į kokią nors egzotišką šalį•

NAUJAGIMIS

Šauliai tėvai žavisi vaiko smalsumu ir stengsis išauginti sumanią, sąžiningą, nuoširdžią asmenybę. Šie žmonės įvertins automobilio sėdynes vaikams, specialias petnešas nešti kūdikiui ir kitus daiktus, palengvinančius tėvų ir vaikų judėjimą. Nedvejodami pirkite dovanas, kurios skatina intelektualų ir fizinį tyrinėjimą. Gimę po Šaulio ženklu vaikai dievina žmonių draugiją. Dovanokite tvirtus žaislus, nes kūdikiai dažniausiai yra gana stiprūs ir mėgsta mėtyti viską, kas papuola po ranka.

ĮKURTUVĖS

Venkite mažų suvenyrų. Jupiterio valdomi žmonės mėgsta didelius daiktus. Daugelis Šaulių žavisi didžiuliais paveikslais. Gilios lėkštės taip pat gerai atspindi jų potraukį gausumui. Šio ženklo žmonės žavisi žalia ar mėlyna keramika. Geriau nedovanokite jiems plono porceliano. Pastebėjau, kad Šauliai teikia pirmenybę didžiuliams baldams. Laisvai jų prigimčiai puikiai tinka neįprastas stilius ir formos.

SUKAKTUVĖS

Išvyka kuo toliau nuo namų – puiki mintis. Tiek moterys, tiek vyrai pamišę dėl naujų įspūdžių. Jei negalite išvykti toli, sugalvokite ką nors neįprasto. Pavyzdžiui, pakeleivingais automobiliais nuvažiuokite į prabangų restoraną. Jūsų sutuoktinį Šaulį privers nusišypsoti daugybė įvairiaspalvių balionų

ŠV. VALENTINO DIENA

Šaulys yra ugningas, aistringas ženklas, bet jam nepatinka įprastos Valentino dienos dovanos. Šio ženklo žmogus jau greičiau nusives jus į kazino ar atrakcionų parką negu padovanos saldainių ir gėlių. Kitas šauliškas šventimo būdas – gauti didelę dėžutę šokoladinių saldainių ir suvalgyti juos draugų kompanijoj. Galų gale, visi įsimylėję Šauliai laikosi taisyklės – kuo daugiau, tuo smagiau.

MOTINOS DIENA

Šaulio ženklo motinos yra judrios. Jos neatitinka sentimentalios, darbščios ir beprotiškai rūpestingos mamos standarto. Šios moterys džiaugiasi savo vaikais ir nesistengia jų per daug kontroliuoti. Gera dovana Motinos dienos proga būtų apsilankymas zoologijos sode ar šaudymo pamokos. Minimaliai sumažinkite namų ruošos darbus ir duokite savo mamai pajusti nuotykių dvasią.

TĖVO DIENA

Po Šaulio ženklu gimusiems tėčiams pats svarbiausias dalykas yra įdiegti vaikams moralines vertybes, ypač sąžiningumą. Jie taip pat stengiasi lavinti savo vaikus kultūros. Dažniausiai Šauliai šią savo misiją vykdo truputį nekantriai, bet su humoru. Tėvo dieną rinkitės sportiškus, linksmus ar šviečiamojo pobūdžio užsiėmimus.

 BAIGUS VIDURINĘ/ AUKŠTĄJĄ MOKYKLĄ

Pasitikdami ateitį Šauliai trykšta optimizmu ir smalsumu. Mokyklos, universiteto baigimas simbolizuoja atviras duris į daugelį naujų įdomių įspūdžių. Šauliai gali tiksliai nežinoti, kokioje srityje norėtų save realizuoti. Jei paremsite jų idealus, liksite nustebinti jų galutinio sprendimo. Paulo Coelho knyga “Alchemikas” – pati idealiausia dovana Šauliui žengimo į kitą gyvenimo etapą proga. Tai mitas apie ieškantį savojo lobio jaunuolį. Šioje knygoje aprašomi visi sunkumai ir gyvenimo pamokos, kuriuos jis patiria, siekdamas svajonės išsipildymo. Prieš dovanodami perskaitykite šią knygą patys. Ji tikrai įkvepianti.

TIESIOG DOVANĖLĖ

Bet kurį Šaulį pradžiugins netikėta dovana. Visada galite tikėtis tokio tipo dovanėlių- staigmenų iš savo šio ženklo draugų. Rinkitės įdomios formos ąsotėlį medaus ar patogius marškinėlius su užrašu “Aš laimės kūdikis”. Šaulys nesidrovi pasidalinti savo geranoriškumu su visu pasauliu. Žinoma, nuostabiausia dovana yra kelionė arba išvyka.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>