Dovanos Mergelei šventinėmis dienomis

SVARSTYKLĖS: atkreipkite dėmesį į šventes ir progas

GIMTADIENIS

Gimtadienis Svarstyklėms – tai galimybė atšvęsti artimų žmo­nių rate. Bendravimas šio ženklo atstovams – visa ko pagrin­das, todėl pats vakarėlis, pobūvis gali būti svarbiau už tikrąją gimimo dieną. Kaip jau minėjau, Svarstyklių ženklo žmonės la­bai jautrūs dovanų prasmei bei paslėptai intencijai, todėl prieš gimtadienį jie jaučia nerimą: ar dovana bus nuoširdi? Geriausia nupirkti ką nors gražaus, spalvingo ir įdomios formos. Vyrams patiktų neįprastų, spalvingų marškinių komplektas, o moterims madingi bateliai ir rankinukas.

KALĖDOS

Šventės suburia šeimą, artimuosius. Ši mintis į šalį nustumia net Svarstyklėms be galo svarbų dalyką – vakarėlius. Jei jūsų Svars­tyklės mėgsta švenčių planams aukoti daug laiko ir pastangų, geriausia dovana būtų maisto tiekėjas, namų tvarkymo paslau­gos. Jei norite dovanoti konkrečius daiktus, rinkitės ką nors pra­bangaus, puošnaus. Švenčių dienomis šio ženklo žmonėms reikia jaukumo ir lepinimo. Be to, Svarstyklės nori tuo komfortu pa­sidalinti su draugu, sutuoktiniu ar mylimuoju.

SUŽADĖTUVĖS/ VESTUVĖS

Svarstyklės tiesog dievina visas santykių fazes. Sužadėtuvės ir vedybos daugeliui Svarstyklių labai įsimintini įvykiai. Reiktų pirkti klasikines, su šeimos tradicijomis susijusias, dovanas. Tokiomis progomis netinka dovanoti ką nors juokingo ar nešvankaus. Ši šventė Svarstyklėms – šventa. Nors bernvakariai namuose darosi nebemadingi, šio ženklo jaunikiui tikrai nepatiks didelis susibūrimas vietiniame striptizo bare. Abiejų lyčių Svarstyklėms labai svarbu skoningi ir stilingi namai. Santuokoje šiems žmo­nėms svarbiausia draugystė, todėl be daiktų namams padovano­kite knygų “valgio gaminimas dviems” ar romantišką kelionę medaus mėnesiui. Svarstyklės jaučia gyvenimo džiaugsmą, kai santuokoje netrūksta romantikos.

NAUJAGIMIS

Svarstyklių ženklo tėvams naujagimis gali sukelti rūpesčių ban­gą. Nebloga dovana kelioms pirmoms savaitėms pasamdyti auk­lę. Šio ženklo kūdikiams dovanokite pastelinių spalvų drabužius, žaislus. Labiausiai patiktų muzikiniai žaislai. Kūdikiai, gimę po Svarstyklių ženklu, lengvai išsigąsta ir jautriai reaguoja į bet kokią įtampą aplinkoje. Muzika juos labai ramina. Nors Mocar­tas buvo Vandenis, jo muzika vis tiek padėtų vaikeliui užsnūsti.

ĮKURTUVĖS

Nauji namai Svarstyklėms – tai lyg nauja drobė dailininkui. Tai neribotos galimybės pasireikšti jų aplinkos kūrimo aistrai. Pirkite praktiškas ir dailaus dizaino dovanas. Šio ženklo vyrams ir moterims patinka tarpsusavyje derantys daiktai. Staltiesės, pa­talynės užvalkalai ir rankšluosčiai turėtų būti harmoningų spal­vų. Kvapnios žvakės – populiariausia dovana Svarstyklėms.

SUKAKTUVĖS

Tai ypatinga diena. Ją Svarstyklės pažymės net tada, jei vakar santykiuose tvyrojo įtampa, ar buvo užsiplieskęs konfliktas. Abiejų lyčių ženklo atstovai mielai kur nors nueitų. Ypatinga vaka­rienė, išvyka į muziejų, pasivaikščiojimas sode ar sportas drauge – puikus pasirinkimas. Labai svarbus elementas yra harmonija. Tai diena, kai pradėjo klostytis jaukūs santykiai ir, nepaisant nesutarimų, ją reikia džiugiai atšvęsti.

ŠV. VALENTINO DIENA

Svarstyklėms labai patinka romantika, todėl šio ženklo žmonės tikrai įvertins tradicines dovanas (gėlės, saldumynai), tačiau vis vien reikėtų padovanoti kokį nors mažmožį ar asmeninę dovaną. Tai padės šio ženklo žmogui pasijusti ypatingu. Padovanokite ugninį opalą. Jis nebrangus, o pažvelgusios į šį akmenį, Svars­tyklės visada prisimins jus.

MOTINOS DIENA

Svarstyklių ženklo motinai labai rūpi, kaip atrodo ji ir jos vaikai. Svarbi aplinkinių nuomonė, susidarytas įspūdis. Jai labiau patik­tų kur nors nueiti, negu valgyti pietus namuose. Mama labai apsidžiaugtų, jei nors šią dieną jos vaikai mūvėtų ne džinsais ir avėtų ne sportinius batelius. Svarstyklių ženklo mama visada įvertins tokias įprastas dovanas, kaip kvepalai ir papuošalai.

TĖVO DIENA

Svarstyklių ženklo tėvai (iš tikrųjų, daugelis Svarstyklių vyrų) dažniausiai išsiskiria labai patrauklia išvaizda ir nesiraukys gavęs dovaną, kuri akcentuos jų puikią fizinę formą. Aptempti marš­kinėliai – gera mintis. Jei vaikai nori kur nors tėvelį nusivesti, pasirinkite ypatingą restoraną. Svarstyklės nori jaukios atmosferos ir tam tikro modernumo. Jei jūsų tėčiui patinka opera, pa­dovanokite jam Lučiano Pavaročio kompaktinį diską.

BAIGUS VIDURINĘ/AUKŠTĄJĄ MOKYKLĄ

Svarstyklės tokiomis progomis labai sentimentalios, bet kartu nekantriai laukia naujų pažinčių, kurias suteiks kitas gyvenimo etapas. Autografų knyga, iškarpų albumas ar auksiniai rėmeliai diplomui yra nuostabios dovanos. Atminkite, kad vakarėlis taip pat neatsiejama dovanų dalis.

TIESIOG DOVANĖLĖ

Ideali dovana bet kokia proga tiek vyrams, tiek moterims yra gėlės. Svarstyklėms labiau patinka gražūs, patrauklūs niekučiai negu praktiški daiktai. Geriausia dovana – pasimatymas, kokia nors bendra veikla. Svarstyklės mėgsta dalintis įspūdžiais.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>