Dovanos Liūtui šventinėmis dienomis

LIŪTAS: Atkreipkite dėmesį į šventes ir progas

GIMTADIENIS

Liūtui patinka būti dėmesio centre. Dovanos ne taip svarbu – tik tegul visi žino, kad šiandien jo gimtadienis. Popierinės karūnos, ar karaliaus (karalienės) vaidmuo šiam dosniam ženklui suteiks daug malonių akimirkų. Jei pasitaikys saulėta diena, nedvejodami švęskite lauke. Saulė suteikia Liūtai energijos antplūdį.

KALĖDOS

Šios šventės tikriausiai sukurtos dosniajam Liūtui. Jie puikiai atlieka ir šeimininko, ir svečio vaidmenį. Kai kuriems Liūtams šiuo metų laiku gali trūkti saulės, bet paprastai šilta švenčių atmosfera neleidžia jiems liūdėti. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, lengvai pasineria į džiaugsmingus vaikystės prisiminimus ir su malonumu žaidžia su žaislais. Padovanokite naują žaidimą, elegantišką papuošalą ar bilietus į teatrą.

SUŽADĖTUVĖS/ VESTUVĖS

Liūto ženklo atstovams sužadėtuvių proga dovano kite klasikinę, puošnią ir brangią dovaną. Labai jaumingas ir dramatiškas įvykis dažnai būna pasipiršimas. Liūto ženklo moterys nori įsiminti tą akimirką, kai sutinka sujungti savo gyvenimą su kitu žmogumi. Nors deimantai yra Avino brangakmeniai, klasikinis sužadėtuvių žiedas suvirpins kiekvienos moters širdį. Vyrams, gimusiems Liūto periode, patiks rankovių sąsagos, žiedas su liūto galva ar kitu simboliu. Net nemąstykite apie kuklias vestuves! Liūtas šią dieną trokšta pompastikos ir ceremonijų. Nereikia nė sakyti, kad ši diena – tai proga sublizgėti visu gražumu. Jaunavedžiams dovanokite išsiskiriančias, prabangias dovanas. Virtuvės kombainas čia netiks. Žengdamas į santuoką Liūtas išplečia savo karalystę. Šiam žmogui būtina, kad jį (ją) suptų visi artimiausi žmonės. Jei abu jaunavedžiai Liūtai, tikėkitės šaunios, prabangios puotos.

NAUJAGIMIS

Naujo šeimos nario sutikimas Liūto ženklo tėvams yra iššūkis, nes dabar dėmesio centre bus naujas asmuo. Vaikas – tai savęs pratęsimas. Jūsų dovana kūdikiui kartu yra dovana tėvams. Pirmaisiais kūdikio mėnesiais padovanokite tėvams humoristinę knygą. Tai padės jiems atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių. Liūto ženklo tėvams taip pat patiktų koks nors unikalus pakabutis ar šiaip niekutis jų atžalai. Apsupkite Liūto periode gimusį kūdikį ryškiomis raudona ir geltona spalvomis. Muzikininė dėžutė, iš kurios iššoka klounas, sudomins jūsų vaikelį ilgam laikui.

ĮKURTUVĖS

Namai yra Liūto tvirtovė. Reikia, kad joje būtų vietos pramogoms. Nuostabu, jei vietoj durų tarp kambarių yra arkos. Jas Liūtas galėtų panaudoti naminiams spektakliams. Pirkite įsimintinas įkurtuvių dovanas. Šio ženklo atstovas labiau įvertins didelį paauksuotą padėklą ar didžiulę freską, negu kažką mažo ir mielo. Liūto akį taip pat pamalonins šventiniai ryškių spalvų drabužiai.

SUKAKTUVĖS

Geriausia sukaktuvių dovana yra ypatingas vakaras kokiame nors prabangiame restorane. Liūto ženklo vyrai ir moterys mėgsta pasipuošti. Jei norite šią progą pažymėti ypatingai, nueikite į koncertą, teatrą, pažiūrėkite kine komediją ir šventiškai pavakarieniaukite. Šio ženklo moterims visada patiks rėksmingi spindintys papuošalai ir šilkiniai šaliai. Vyrams dovanokite geros kokybės su sportu susijusius daiktus arba pakvieskite apsilankyti kazino.

ŠV. VALENTINO DIENA

Liūtui esminis dalykas yra romantika ir karšti jausmai. Juk šis ženklas valdo širdį. Įsimylėjusiems skirtą dieną Liūtas jaučiasi pakiliai ir trokšta bendrauti. Dovanokite šio ženklo žmonėms rožių ir saldainių. Geriausia, kad Valentino dienos atvirukai būtų humoristiniai arba rankų darbo. Moterys, nepamirškite, kad jūsų Liūtui vyrui labai malonu, jei įvertinsite jo romantišką elgesį. Paglostykite jo plaukus ir atnaujinsite savo romantiškus santykius dar ne vieniems metams.

MOTINOS DIENA

Nuvykite šalin sentimentus ir imkitės kokios nors veiklos. Liūto ženklo mamai patiks viskas, ką padovanos vaikai, bet ypatingas, linksmas užsiėmimas, veiksmas, sujungiantis visą šeimą, bus pati geriausia dovana. Tai galėtų būti koks nors žygis, plaukiojimas jachta, išvyka į gamtą ar į teatrą. Šio ženklo mamoms patinka pokštauti, žaisti su savo vaikais. Mėgstamiausios gėlės: rožės, raudonos azalijos, amarilės vazonėliuose.

TĖVO DIENA

Motinos ženklas yra Vėžys, o tėvo – Liūtas. Tėčiui patiktų spalvingas kaklaraištis ar proga kur nors paiškylauti su vaikais. Įsivaizduokite Liūtą aukščiausios kategorijos medžiotoju, kuris vadovauja safari… net jei eisite į vietinį atrakcionų parką. Šia proga nesėdėkite namuose, tik venkite transporto. Geriau eikite pėsčiomis, nes Liūto ženklo tėvai gali būti labai nekantrūs. Jie trokšta kuo greičiau papulti ten, kur nori, o transporto kamščiai gali sugadinti nuotaiką visai dienai.

TIESIOG DOVANĖLĖ

Liūtui visada patiks žurnalai arba knygos apie įžymybių gyvenimą. Padovanokite Liūtui auksinę žvaigždę ir pamatysite, kaip nušvis jol jos veidas. Bet tikriausiai geriausia dovanėlė yra nuoširdžiai pagirti Liūto išvaizdą ar pasiekimus.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>