Dovanos Jaučiui šventinėmis dienomis

JAUTIS: atkreipkite dėmesį į šventes ir progas

GIMTADIENIS

Jaučiams patinka per savo gimtadienį jaustis jaukiai ir patogiai. Nesvarbu, kas yra jūsų Jautis, papuošalai yra būtent ta dovana, kurią jis (ji) tikrai įvertins. Net jei nuspręsite švęsti paruošdami ypatingą vakarienę ar nueidami į teatrą, jūsų Jautis labai apsidžiaugs gavęs dovanėlę, kurią galėtų pasilikti atminčiai: “Štai ką aš gavau dovanų per savo tą ir kitą gimtadienį”. Labai tikėtina, kad kiekvieni metai Jaučio atmintyje yra pažymėti dovana, kuri jiems daug reiškia. Šventę Jaučio ženklo žmogui svarbu suplanuoti. Jie mėgsta iš anksto žinoti, kaip viskas vyks. Ruošti vakarėlį – siurprizą tikrai ne pati geriausia mintis.

KALĖDOS

Jaučiui žiema yra harmoningas metų laikas. Dauguma šio ženklo atstovų mielai eis apsipirkti ir ramiai ruošis šventėms. Jiems patinka rinkti dovanas šeimos nariams bei draugams. Geriausia, jei dovanos yra praktiškumo ir puošnumo derinys. Jei jūsų Jaučio ženklo vyrui reikia kojinių, jis apsidžiaugs radęs jas raudonoje kojinėje virš židinio. Na, o jei tikrai norite jį pamaloninti, nupirkite kašmyro kojines. Pagrindinis reikalavimas dovanai švenčių metu – aukšta kokybė. Švelnūs likeriai, krepšiai su vaisiais, apkepinti kaštonai gali nudžiuginti Jautį.

SUŽADĖTUVĖS/ VESTUVĖS

Kai kuriems Jaučiams vestuvės tėra praktinė dviejų žmonių sąjunga. Šis ženklas yra romantiškas ir meilus, bet taip pat sukelia nemažai finansinių rūpesčių, susijusių su jungtuvėmis. Porcelianas, sidabras, lininės staltiesės ir tradiciniai namų apyvokos reikmenys abiejų lyčių Jaučiams asocijuojasi su namais, todėl jie labiau įvertins tradicines dovanas, kurios pažymi naujo namų ūkio pradžią. Be to, Jautis su malonumu priims dvigubas dovanas. Juk visada pravers antras laisvas indų servizas.

NAUJAGIMIS

Vaikas Jaučių šeimai suteikia malonių rūpesčių. Nors Jautį gali apnikti šiokie tokie finansiniai rūpesčiai, šio ženklo ryšis su gamta ir žeme toks gilus, kad vaikas labai laukiamas ir mylimas. Taupomosios sąskaitos naujagimiui atidarymas patenkintų Jaučio saugumo poreikį. Jei kūdikis gimė po Jaučio ženklu, įsitikinkite, kad visos jūsų dovanos būtų tvirtos, nes Jaučiai vaikai yra pakankamai stiprūs, ypač jie jėgą demonstruoja su žaislais ir baldais. Šio ženklo vaikai yra labai užsispyrę. Jiems nepatinka daryti tai, kam jie dar nepasiruošę, ar ko paprasčiausiai nenori. Su jais pavyks susitarti tik geruoju: meilumu ir švelnumu. Tuo tarpu griežtas tonas ir įsakymai tik sukels audringą atsakomąją reakciją.

SUKAKTUVĖS

Tai galėtų būti tylus žmonos ir vyro įvykis, kuris baigtųsi dviese džekuzi ar paprastoje vonioje. Labiausiai tiktų vertingi, bet praktiški daiktai. Jautis vertina ilgos santuokos pastovumą ir jausmingumą, todėl su malonumu pažymėtų šią progą kaip nors ypatingai. Tyli, bet aukšto lygio vakarienė yra būtent tai, kas patiktų daugeliui Jaučių. Žmonos, gimusios po Jaučio ženklu, būtų patenkintos įvairiomis, nebūtinai konkrečiomis, iš anksto numatytomis dovanomis. Pavyzdžiui, kiekvienais metais dovanojamos skirtingos brangenybės būtų tai, ko ji tikrai lauktų kasmet. Jautį vyrą pradžiugintų žvejybos reikmenų, meno kolekcijos papildymas ar sodininkystės įrankiai. Jaučiai vyrai taip pat liks patenkinti lagaminėliu ar pinigine, kurioje galėtų laikyti grynuosius.

ŠV. VALENTINO DIENA

Įsimylėjusiųjų diena padeda atsiskleisti romantiškajai Jaučio pusei, taigi šis ženklas atviras visoms Valentino dienos tradicijoms. Laukiama ir tikimasi gauti gėlių. Nepamirškite, kad šių žmonių lytėjimo pojūtis yra labai išsivystęs. Jei nuspręsite padovanoti drabužių, įsitikinkite, kad audiniai būtų labai minkšti ir švelnūs. Abiejų lyčių atstovai dievina kvapius aromatus. Aliejai, aromoterapijos žvakės ar priemonės po skutimosi yra puikios dovanos. Jautis yra labai meilus ženklas, tad jis mielai kartu mylimu žmogumi pasiklausys sentimentalių eilių ar muzikos.

MOTINOS DIENA

Motinos diena yra Jaučio mėnesį, gegužę, taigi dažnai Jaučio mamoms ši šventė sutampa su jų gimtadieniu. Nupirkite gėlių kompoziciją namams. Po Jaučio ženklu gimusi mama nori jausti, kad Motinos dieną atsiperka jos visas materialus rūpestis – šeima. Ji nudžiugtų, jei kas nors vietoj jos pagamintų pietus arba mielai nueitų pavalgyti į restoraną. Išvyka i gamtą taip pat būtų gera mintis.

TĖVO DIENA

Jaučio ženklo tėvai tą dieną vertina kaip atokvėpį nuo darbo ir poilsį. Jūsų dovana turėtų sustiprinti jo sampratą apie save kaip apie gerą šeimos aprūpintoją ir draugą. Šio ženklo tėvams patinka patogumai. Padovanokite jam pagalvę, kad galėtų patogiau įsitaisyti pamėgtame fotelyje. Minkšti megztiniai, švelnus maistas, sodo įrankiai ar muzika gali būti būtent tie dalykai, kurie patiks šiam ramiam ir rūpestingam tėveliui. Knygos apie investicijas ir pinigus taip pat patiktų verslininko gyslelę turinčiam Jaučiui tėčiui. Daugelis Jaučių kolekcionuoja monetas ir tikrai įvertins papildymą jų kolekcijai.

BAIGUS VIDURINĘ/AUKŠTĄJĄ MOKYKLĄ

Daugelis Jaučių puikiai įsivaizduoja, ką nori veikti ateityje. Universiteto baigimas žymi pirmą žingsnį į darbo rinką, o praktiškasis Jautis dažniausiai yra tam pasiruošęs. Pasirinkę menininko gyvenimą, šio ženklo žmonės gali labai sumaniai naudotis pašaliniais darbais, padėsiančiais išsilaikyti, kol aplankys kūrybinė sėkmė. Labiausiai įvertins dovaną, kuri padrąsins siekti savo svajonės išsipildymo. Jautis gali būti labai meniškos sielos, todėl jam patiks teminis paveikslas, išgraviruotas stiklas ar įrėminta mokyklos emblema. Darbo pasiūlymas iškart vos baigus mokslus Jaučiui tikriausiai būtų pati geriausia dovana.

ĮKURTUVĖS

Jaučio ženklo žmonėms nekilnojamas turtas yra labai svarbus. Taip pat jiems labai svarbu namus užpildyti viskuo, ką jie labiausiai mėgsta. Jie niekada nepamirš gerai parinktos įkurtuvių dovanos. Rinkitės kažką patogaus, klasikinio ir apvalių formų. Jautis nemėgsta aštrių kampų ar keisto, ekstravagantiško dizaino. Vaza, geltonos rožės, taurės ar saldainiai tikrai patiks šeimininkams. Visada tiks dovanų krepšys su gurmaniškais skanėstais. Jautis myli savo namus ir žiūri į juos kaip į gerą investiciją, todėl norės juos patobulinti, pataisyti.

TIESIOG DOVANĖLĖ

Jei savo Jaučiui draugui ar sutuoktiniui pasakysite: “Vakar buvau parduotuvėje, pamačiau šią skruzdintuvę ir pagalvojau apie tave. Taigi, nupirkau ją tau”, suteiksite jam arba jai dvigubą malonumą. Konkreti dovana yra svarbi, bet išmanymas apie Jaučio mėgstamus ir nemėgstamus dalykus yra tiek pat reikšminga. Nebijokite padovanoti ką nors kvailo ar net neskoningo. Jaučiui patinka rinkti daiktus, kuriuos žmonės jam dovanoja.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>