Dovanos Dvyniams šventinėmis dienomis

DVYNIAI: atkreipkite dėmesi šventes ir progas

GIMTADIENIS

Vakarėlis – siurprizas ar netikėtas draugų susibūrimas galėtų būti pats geriausias būdas švęsti Dvynių gimtadienį. Šio ženklo moto yra: “Visko po du”. Pirmiausia surenkite triukšmingą vakarėlį, o tada ramesnį artimų draugų ir šeimos susibūrimą. Dvynių gimtadieniai paprastai išpuola geru oru, todėl piknikas su sportiniais žaidimais, gulbėmis ir kanojomis, žodžiu, daug veiksmo – geriausias pasirinkimas, jei norite, kad šiai nepastoviai asmenybei būtų įdomu ir ji jaustų šventės dvasią.

KALĖDOS

Gruodžio šventės yra visiškai priešingu Dvyniams metų laiku. Šie žmonės dažniausiai nemėgsta storų žieminių drabužių ir žvarbaus oro. Geriausiai žiemą jie jaučiasi šiltuose namuose. Dvyniams nuotaiką pakelia įvairi veikla patalpoje. Tai rašymas, piešimas, kalbėjimas telefonu, stalo žaidimai. Jei žaidimas painus, reikalaujantis mąstymo, šio ženklo žmonės nuo jo nesitrauks valandų valandas. Tokia dovana padės Dvyniams prastumti ilgus žiemos vakarus.

SUŽADĖTUVĖS/ VESTUVĖS

Dvyniams sužadėtuvės reiškia, kad jie surado žmogų, su kuriuo bus amžinai. Surenkite bernvakarį jaunikiui arba mergvakarį jaunajai. Rinkites dovanas, atspindinčias jaunųjų asmenybes. Idealus dviejų sujungiančių savo gyvenimus Dvynių simbolis yra plaštakės. Vestuvės šiems žmonėms – tai proga smagiai pašėlti ir sumažinti iki minimumo apribojimus ir tradicijas. Padovanokite ką nors lengvo ir linksmo. Nereikia šių žmonių apkrauti “tradiciniais” sidabro ir krištolo gaminiais. Tačiau abiems Dvyniams jauniesiems patiks aukštos kokybės graviruoti sidabriniai raštinės reikmenys.

NAUJAGIMIS

Dvynių ženklo tėvams kūdikis yra smagus išbandymas. Šie tėvai bus labai išradingi mokydami, auklėdami savo vaikus. Labiausiai jie įvertins skatinančias išsilavinimą, mokymąsį, intelektualinę stimuliaciją dovanas. Jei vaikas gimė po Dvynių ženklu, žaislinis spalvingas mobilus telefonas būtų puiki dovana. Be to, Dvynių ženklo vaikai dažniausiai pradeda kalbėti labai anksti. Jei norite, kad jūsų atžala kalbėtų daugiau nei viena kalba, Dvyniai iš prigimties turi tam polinkį, tad didelių problemų greičiausiai nekils. Pasistenkite, kad kūdikis pakankamai laiko praleistų lauke. Dvyniams grynas oras labai svarbus.

ĮKURTUVĖS

Name tikriausiai bus daugybė langų. Vėjo varpeliai ir atspindinčios šviesą prizmės – gera mintis. Dvynius pradžiugintų knygų lentynos ir baldai, kuriuos galima būtų panaudoti dvejopai (sofa-lova). Šio ženklo žmonėms gyvybiškai būtini pokyčiai namų aplinkoje. Daugelis Dvynių retai būna namuose. Geriausia įkurtuvių dovana galėtų būti lėktuvo bilietai.

SUKAKTUVĖS

Jį arba ją kur nors nusiveskite. Dvyniai sukaktuvių proga labiau nori pajusti romantšką jaudulį, o ne namų patogumus. Nuotykis, išvyka, teatras, kinas – tai puiki veikla Dvyniams. Praėjusių metų kokio nors jums abiems svarbaus įvykio įamžinimas ar knygelė, kurioje aprašytos gražiausios kartu patirtos akimirkos, Dvyniams būtų ypatinga dovana. Prisiminkite: “Visko po du”. Nupirkite sentimentalią dovaną ir dar kokį nors humoristinį, kvailą dalykėlį. Reikia suteikti malonumo abiems Dvynių pusėms.

ŠV. VALENTINO DIENA

Gėlės ar ta įdomi knyga, kurios ji arba jis nori, – būtent tai, kas tinka šia proga. Dvynių mintys per daug greitai skrieja, kad jas ilgam užvaldytų romantika. Jei jūsų po Dvynių ženklu gimęs(usi) mylimasis(oji) yra smaližius, padovanokite balto šokolado. Atminkite, kad Kupidonas buvo meilės nešėjas. Dvyniams patinka romantiškos žinutės. Pliušinis ar iš kokios kitos medžiagos pagamintas Kupidonas, ant strėlės pamovęs 100 meilės raštelių, būtų nuostabi dovana. Šio ženklo žmonėms taip pat padarytų įspūdį raudonas telefonas, naudojamas tik karštiems pokalbiams arba susitaikymui po įsimylėjelių kivirčų.

MOTINOS DIENA

Motinystė Dvyniams yra žavinti galimybė įtakoti vaiko elgesį ir bendravimą. Ji mano, kad būti mama yra garbinga, taigi skiria vaikams daug laiko. Dvynių mama nėra plepi. Ji moko ir ramiai bendrauja su savo vaikais. Tačiau tą savo dieną ji norėtų auklės, kad turėtų galimybę kažką nuveikti savo labui – tai, kas praplėstų jos akiratį ir atitiktų pomėgius.

TĖVO DIENA

Dvynių ženklo tėvai pasižymi puikiais bendravimo įgūdžiais. Jiems patinka žinoti, kad jų pasakytus žodžius visi suprato ir įsiminė. Šio ženklo atstovams Tėvo dienos proga ypač patiktų tėvo/dukters ar tėvo/sūnaus įdomus laiko praleidimo būdas. Dvynių ženklo tėvai yra puikūs žaidimų draugai, o šią dieną leiskite “žaislus” pasirinkti jiems. Dvyniams gali patikti skrydis oro balionu.

BAIGUS VIDURINĘ/AUKŠTĄ]Ą MOKYKLĄ

Bet kokio lygio mokyklos ar universiteto baigimas yra žingsnis į platesnį, didesnių galimybių kupiną pasaulį. Nepaisant tikrosios specialybės, daugelis Dvynių dirba prekybos versle. Šiuolaikinės kompiuterinės technologijos ar programinė įranga bei Internetas – labiausiai dėmesio vertos dovanos išleistuvių proga. Puikiai tiktų įdomus rašiklis ar rašymo priemonių komplektas.

TIESIOG DOVANĖLĖ

Užsakykite Dvyniams laikraščio ar žurnalo prenumeratą. Šio ženklo atstovai, netikėtai radę savo laikraščio dėžutėje mėgstamą leidinį, apsidžiaugs dvigubai. Jiems patinka siurprizai. Taip pat gera mintis būtų padovanoti gėlių, sidabro papuošalų ar surengti netikėtą išvyką.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>