Dovanos Avinui šventinėmis dienomis

GIMTADIENIS

Avinui pati svarbiausia šventė yra jo arba jos gimtadienis. Avinai nori būti pastebėti ir įvertinti tą dieną ir tikrai nedvejodami visiems skelbs, kad tai diena, kai pasaulį pradžiugino jo gimimas. Jums greičiausiai neteks sukti galvos dėl dovanų savo Avinui. Jis arba ji gana aiškiai leis suprasti, ką norėtų gauti. Pažįstu vieną Aviną vyrą, kuris kiekvienais metais siunčia savo vaikams laišką su galimų dovanų sąrašu Kalėdoms ir gimtadieniui. Tai nėra išpuikimas – tiesiog veiksmingas ir tiesus būdas užsitikrinti, kad gaus tai, ko iš tikrųjų nori.

KALĖDOS

Tai laikas, kai Avinui trūksta energijos. Į žiemą žiūrima kaip į neišvengiamą blogą dalyką tarp rudens ir pavasario, todėl šiuo šaltu metų laiku Avino ženklo žmonėms reikia daug šilumos ir spalvų. Švenčių linksmybės gali būti svarbesnės negu konkrečios dovanos, bet nesuklysite, jei parodysite palankumą savo Avinui draugui padovanodami šiltą megztinį ar šventinį vainiką ant durų.

SUŽADĖTUVĖS/ VESTUVĖS

Vestuvės Avinams yra proga pašvęsti. Jie neteikia šiai šventei daug sentimentų. Labiausiai juos uždega mintis, kad tai kažko naujo pradžia. Šie žmonės nėra linkę apsunkinti save šeimos tradicijomis. Dovanos turėtų pabrėžti unikalią Avino asmenybę. Jei nuotaka ar jaunikis domisi sportu, puiki dovana būtų bilietai i rungtynes ar varžybas.

NAUJAGIMIS

“Naujas” – čia labai tinkantis žodis. Naujieji Avino ženklo tėvai labai džiaugsis tuo šeimos papilnėjimo jauduliu. Ryškiai raudonas mobilus telefonas ar raudoni kūdikio drabužėliai bei triukšmingi barškučiai būtų puikios dovanos naujai iškeptiems tėveliams. Žinoma, labai pradžiugintų ir pliušinis ėriukas, ir nauja avies vilnos antklodė vaikeliui.

SUKAKTUVĖS

Vestuvės Avinui dažniausiai yra jaudinantis įvykis, todėl sukaktuvės visų pirma turėtų atspindėti visus teigiamus karštus jausmus, kurie jus sujungė. Avino ženklo vyras apsidžiaugs gavęs sportinę irangą, kompaktinių diskų. Po Avino ženklu gimusios moterys mielai priimtų deimantinę arba austriško krištolo apyrankę, kuri spindėtų ant jos riešo. Dovanos kaina nėra siaubingai svarbi tiek vyrams, tiek moterims. Užtektų ir kuklios dovanos – svarbu dėmesys. Tačiau svarbiausia, kad dovana atitiktų jų asmenybę, pomėgius bei aktyvių žmonių ivaizdį.

MOTINOS DIENA

Nebūkite sentimentalūs ir nedovanokite savo motinai korsažo. Aišku, ji bus pamaloninta jau vien dėl to, kad esate jos vaikas, tačiau jai labiau patiktų narystė naujame golfo klube arba bilietai į koncertą, į kurį labai norėjo, bet neturėjo galimybės nueiti. Puodų rinkinys tinka, jei jūsų mama mėgsta gaminti valgi, bet kitu atveju verčiau pirkite bilietus į koncertą.

TĖVO DIENA

Avinai yra griežti, bet teisingi tėvai, mėgstantys žaisti su savo vaikais. Tiktų sportinės dovanos, o malonumo visada suteiks koks nors nuotykis, kurį galima kartu patirti. Kokios profesijos bebū¬tų ar kokiu verslu užsiimtų jūsų tėvas, jam visada patiks dovana, įvertinanti jo darbą ir įrodanti, kad esate isitikinęs, jog jis – numeris pirmas. Siūlyčiau kepures ar beisbolo kepuraites. Tik nepirkite jam kaklaraiščio! Avinai tėčiai nelabai domisi aprangos detalėmis.

BAIGIANT VIDURINĘ AUKŠTĄJĄ MOKYKLĄ

Avinai į mokslą žiūri praktiškai. Jei disciplina įdomi ir Avinui atrodo,. kad tai pravers ateity, jis arba ji gali būti labai geri moksleiviai, studentai. Jei nuobodu, jis paprasčiausiai nesimokys. Pirkite daiktų, susijusių su hobi, darbu ar profesija, kurią studijuoja. Avinai turi polinkį imtis iniciatyvos ir vadovavimo. Knygos apie tai, kaip pradėti verslą arba apie tai, kaip paversti hobį darbu, šio ženklo žmogui tikrai patiks.

ŠV. VALENTINO DIENA

Avinams sentimentalumas nebūdingas. Laimė, raudona yra viena šio ženklo mėgstamiausių spalvų. Avinui vyrui nupirkite didelę raudoną dėžutę šokoladinių saldainių arba kokį nors įdomų nertini. Megztiniai aukštu kaklu per daug varžo. Moterims net neabejodami dovanokite raudonas rožes. Marsas valdo seksualinį potraukį, todėl net jei pamiršite, ką nors nupirkti, yra kitų būdų išreikšti savo karštus Jausmus.

ĮKURTUVĖS

Avinams patinka erdvė ir daug vietos žaidimams. Venkite mažų dūžtančių smulkmenėlių. Durų skambutis, grojantis trimitu rytmetinį liepimą keltis kariuomenėje, gali tikrai maloniai nustebinti kovos menais ir karu besidominčius šio ženklo atstovus. Taip pat pagalvokite apie ilgus židinio degtukus. Avinas mėgsta ilsėtis ar žaisti prie židinio, todėl jis liks patenkintas gavęs visą reikalingą irangą įkurti židinį.


One thought on “Dovanos Avinui šventinėmis dienomis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>