Avino charakterio bruožai ir simboliai

Avinas yra pirmasis zodiako ženklas, žymintis pavasario pradžią. Jis susijęs su Velykomis, atgimimo švente. Avino ar ėriuko vaizdinys vaidina svarbų vaidmeni tiek žydiškose, tiek krikščioniškose tradicijose. Būtent avinas su gražiai riestais ragais ir yra šio zodiako ženklo simbolis. Įdomu stebėti, kaip senovinės šventės siejasi su astrologiniais simboliais. Avinas buvo tapatinamas su egiptiečių dievu Amonu. Jis paaukojo Dzeusui aviną ir padovanojo auksinę vilną. Atsidėkodamas dievų valdovas danguje sukūrė Avino žvaigždyną. Avinas pasižymi tuo, kad per gyvenimą stumiasi ragais. Šio ženklo žmonės gali atrodyti nedrąsiomis, droviomis avelėmis, bet užtenka juos sudominusio projekto ar idėjos kibirkštėlės ir jie užsiplieskę grižta prie savo ugningos prigimties.

Kiekvienas zodiako ženklas simbolizuoja skirtingą sielos kelionės dalį. Avinas yra gimimo ženklas ir pats pradinis taškas. Po šiuo ženklu gimę žmonės aktyviai stengiasi išreikšti savo individualumą. Avinas žavisi veiklos ir robulėjimo energija. Neišsemiamas nauj idėjų šaltinis ir skubėjimas jas igyvendinti – šio ženklo žmonių bruožai.

Kiekvienas zodiako ženklas turi savo stichiją: ugni, žemę, orą arba vandenį. Avino stichija, kaip jau galėjote atspėti, yra ugnis. Visi ugnies ženklai yra energingi ir įkvepiantys. Jie visados kupini kūrybinių minčių ir energijos joms igyvendinti. Avinas pasižymi galingiausia energija ir veržlumu visame zodiake. Liūtas ir Šaulys, kiti du ugnies ženklai gali kuri laiką lygintis su Avinu ir būti jo draugijoje, tačiau šis ženklas juos užgožia ypač karštu savo būdu. Vulkano įvaizdis puikiai iliustruoja šiuos nenustygtančius vietoje žmones. Jie degte dega entuziazmu ir yra labai nekantrūs. Gyvenimo tikslas – priversti judėti net nepajudinamus daiktus. Avinai paprastai nėra piktybiški. Supykę jie išlieja susikaupusias emocijas ir viską pamiršta. Šie žmonės retai laiko savyje nuoskaudas, nes jų entuziazmas jau stumia juos prie naujo sumanymo.

Avinų energijos perteklius gali taip pat reikšti ir dėmesingumo, kruopštumo trūkumą, o tai yra daugybės pradėtų, bet neužbaigtų darbų priežastis. Avinai yra tarsi šampanas – iššauna, burbuliuoja ir greitai išsigaruoja. Šio ženklo žmonėms užduotis būti dėmesingiems iki galo – skamba tarsi iššūkis. Geriausias darbo ritmas Avinui – su trumpomis pertraukėlėmis.

Ieškodami dovanos šiam drąsiam ženklui, mąstykite apie išraiškingus, ryškius ir humoristinius dalykus. Avinui patinka keliantys juoką daiktai. Pavyzdžiui, Avinas valdo gaidį. Padovanokite savo draugui, gimusiam po šiuo ženklu, porcelianini servizą su išpieštais gaidžio motyvais. Tai bus kaip priminimas apie pasipūtimą. Senovines ženklo asociacijas taip pat galima kūrybingai panaudoti šiuolaikinėms praktiškoms, prasmingoms ir ido mioms dovanoms. Pavyzdžiui, Avinas, kaip ugnies ženklas, yra siejamas su Hefaistu, senovės graikų ugnies ir žaizdro dievu. Įdomių formų žarsteklis židiniui, metalinės žvakidės ir kitokie dekoratyviniai metalo dirbiniai yra puikus pasirinkimas priminti apie Avino ryšį su kalve. Šio ženklo žmonėms patinka aiškūs ir ritmiški garsai, todėl vaikui Avinui patiktų metalinis barškutis.

Romėnų mitologijoje Aviną vadino karo dievu Marsu. Raudonoji planeta Marsas valdo šį zodiako ženklą. Karingos senovės simbolis Avinas taip pat valdo geležį, ginklų gamybą ir chirurgiją. Jei bijote savo karštakošei mylimajai pirkti senovinį kardą ar Vinčesterio šautuvą, padovanokite fechtavimosi pamokas ar bilietą į dažasvydžio turnyrą. Avinai vyrai nebūtinai labiau domisi ginklais negu kiti žmonės, bet jie įvertins išraižytus peilius, gerą peilių ir šakučiLĮ rinkinį, žirkles ir apsidžiaugs gavę kišeninį peiliuką ar švedų kariuomenės peilį.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>