Avino ženklo savybės

Spalvos ir gėlės Avinui

Avino spalvos yra ryškios ir kintančios. Šiems žmonėms tinka raudona, tamsiai oranžinė ir geltona, o visus žalios spalvos atspalvius – nuo šviesios salotų iki tamsiausios – taip pat vena įsiminti perkant Avinui dovaną. Jei norėtumėte padovanoti gėlių, pirkite raudonuosius gvazdikus. Įvairiaspalvės gerberos taip pat būtų patraukli dovana. Gėlės dideliais žiedais labiau tinka negu mažučiais. Gražioji dyglainė ir kaktusai taip pat yra Avino augalai. Šio ženklo žmonėms patiktų spygliuočiai, tokie kaip bugienis.

Metalai, brangakmeniai, audiniai pagal Aviną

Svarbiausias Avino metalas, kaip minėta anksčiau, yra geležis. Pastebėjau, kad dauguma Avinų kabina geležinę pasagą virš namo durų. Kalbant apie papuošalus, geltonas auksas labiau mėgstamas negu sidabras ar platina. Avino ženklo žmonėms tinka raudoni brangakmeniai. Dažnai labai daug įvairių brangakmenių siejama su zodiaku. Avinas valdo deimantus, tačiau tradiciškai deimantai taip pat priskiriami Liūtui ir Svarstyklėms. Granitas priklauso Skorpionui ir Avinui. Jei įsivaizduosite einanti kaimo keliuku ir renkanti žibančius raudonus akmenukus vaiką, susidarysite gerą ispūdi apie tai, kas tiktų jūsų Avinui. Tamsiai raudoni rubinai yra puikus papuošalas šio ženklo žmonėms.

Labiausiai Avinui tinkanti medžiaga – avikailis. Vilnonis avikailio paltas ar liemenė būtų labai geras pasirinkimas. Rankomis megztas megztinis, pageidautina raudonas, taip pat puiki dovana. Šio ženklo žmonėms reikia pirkti tvirtus, bet nevaržančius drabužius. Jie nelinkę švaistyti laiko spintos priežiūrai, todėl dovano kite gražų ir mažai priežiūros reikalaujanti apdarą.

Maistas, augalai, skonis ir kvapai Avinui

Avinui tinka visi prieskoniai. Gal tik keli šio ugningo ženklo atstovai mėgsta švelnų vircą maistą, bet ir tie tikriausiai nevengia druskos. Jei jūsų Avinas yra virėjas, padovanokite jam egzotiškų prieskonių rinkinį. Česnakas, imbieras, pipirai, garstyčios ir krienai – mėgstamiausi Avino prieskoniai. Šio ženklo vyrai ir moterys noriai kepa ir valgo kepsnius ant žarijų. Vienas mano klientas Avinas mėgo čili pipirus. Vargšas vyrukas turėjo skrandyje opą, bet tiesiog negalėjo atsisakyti savo čili. Jis man pasakojo, kaip išgėrė pieno, kad padengtų skrandį ir tada vis vien neištvėręs sušlemštė didelę lėkštę mėgstamo patiekalo. Tikiuosi, jo skrandis atsilaikys.

Tikrai negaliu siūlyti rūkyti cigaretes ar cigarus, bet pastebėjau, kad Avino ženklo žmonės rūko pasimėgaudami ir sulaukia mažiau neigiamų pasekmių sveikatai negu kiti. Dėžutė kokybiškų cigarų galėtų būti puiki dovana. Kitas būdas pamaloninti Avinus – padovanoti smilkalų ar kvapnių žvakių. Pikantiški sandalmedžio, šalavijo, kedro kvapai patiktų labiausiai.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>