Avino charakterio savybės

Avino savybės keliauti

Avinas dažnai sumąsto keliauti netikėtai, pasiduoda akimirkos nuotaikai. Jei tik turės ūpo, šio ženklo žmogus sės į pirmą pasitaikiusį lėktuvą ir nuskris į Angliją arba net už Atlanto. Avinai nesunkiai susidoroja su laiko juostų pasikeitimo sukeltais sveikatos sutrikimais ir oro sąlygų pokyčiais. Jie dažniausiai pasiekia kelionės tikslą energingi ir pasiruošę tyrinėti. Trumpos kelionės visada tonizuoja, todėl Avinai įvertins praktiškas kelionines dovanas. Keliaujant oru Avino ženklo atstovams reikėtų nepamiršti pavaikščioti ir pramankštinti raumenis, nes nuo ilgo sėdėjimo gali su traukti mėšlungis ar nutirpti galūnės.

Gera dovana galėtų būti rankiniai kamuoliukai, padedantys atsikratyti streso dėl ilgo buvimo uždaroje patalpoje. Avino ženklo valdomos šalys yra Didžioji Britanija, Danija, Vokietija ir Palestina. Įdomu tai, kad visos šios šalys, išskyrus Daniją, pasižymi karinga istorija.

Avino savybės sportui

Daugelis Avinų labai mėgsta sportuoti, nes jiems reikia kažkur išlieti energiją. Šio ženklo žmonės turi gana puikią reakciją.

Tinklinis ar “kriaušės” daužymas padės atsikratyti energijos pertekliaus tiek vyrams, tiek moterims. Avino ženklo žmonėse glūdi dideli energijos resursai, todėl jiems dažnai puikiai sekasi bėgti ilgas ir trumpas distancijas. Fechtavimas ir kovinis sportas taip pat yra Avino sferos. Be to, aš pastebėjau, kad šie žmonės yra ypatingai geri šokėjai. Sportinių šokių ritmas sumažina agresiją ir padeda jiems atskleisti eleganrišką, grakščiąją pusę. Dovanokite Avinams dovanas, susijusias su jų praktikuojamu sportu. Raudona, oranžinė ar geltona sportinė apranga visada bus įvertinta.

Įkūnijantys graciją ir jėgą įžymūs sportininkai yra Dženifer Kapriati, Matilu Hener ir maratono bėgikė Ingrid Kristensen. Žymus krepšininkas ir komenratorius Voltas Frazieris yra Avinas.

Intelektualūs ir meniniai pomėgiai pagal Aviną

Avinas supranta, domisi socialine nelygybe ir dažnai pasišvenčia padėti kuo tik gali šiuo rūpimu klausimu. Jie visada pasiruošę pradėti veikti, o karštas, aktyvus šių žmonių vadovavimas labai svarbus bet kokioje organizacijoje ar igyvendinant didelius sumanymus. Elas Goras yra Avinas. Jo stačiokiškumas nepatiko daugeliui žmonių, bet būtų idomu pamatyti, kaip atsiskleistų jo karingoji pusė, jei jis būtų tapęs JAV prezidentu. Avinams nuobodu, jei gyvenimas slenka iprasta vaga. Manau, kad būtent dėl to jiems taip patinka dirbti siekia ne tiek asmeninių, tiek socialinių pokyčių. Knygos apie žmones, kurie radikaliai pakeitė savo gyvenimą, galėtų labai sudominti Aviną.

Meniniai sumanymai taip pat padeda Avinams nepaskęsti gyvenimo rutinoje. Šiems žmonėms nepatinka lėtas tempas. Skulptūros iš metalo ir virinimas yra unikalūs hobi, kurie kartais labai patraukia Avinus. Šis ženklas turi tiek vizualinio meno kūrimo, tiek muzikine raiška sugebėjimų, jei tik užtenka kantrybės juos vystyti. Būgnų rinkinys Avinui gali tapti puikaus hobi pradžia ir proga išreikšti karinį entuziazmą. Kaimynai gal ir nelabai apsidžiaugs, bet mušdamas būgnus Avinas atsipalaiduos ir galės griebtis laukiančių darbų.

Romantiški santykiai pagal Aviną

Impulsyvusis Avinas greitai leidžiasi į romantiškus santykius ir taip pat greitai juos nutraukia. Šie žmonės apie savo aistrą skelbia visiems aplinkiniams, bet ji gali tęstis ne per ilgiausiai. Gera Avino savybė ta, kad visada suprasite, ar jis jaučia jums palankumą. Šie žmonės retai veidmainiauja. Jei susiesite savo gyvenimą su Avinu, jūsų santuokoje netrūks romantikos. Išsiskyrimų ir susitaikymų grandinė neleidžia nuobodžiauti tiek šio ženklo vyrams, tiek moterims, nes jie mėgsta šiokius tokius iššūkius net santykiuose. Abiejų lyčių atstovai linkę kovoti už savo partnerius ir bet kokia kaina juos susigrąžinti. Svarstydami, ką nupirkti mylimam Avinui, rinkitės kažką, kas paskatins leistis į nuotykius ar pradėti kokią nors veiklą. Puiki dovana būtų bilietai į kokias nors sportines varžybas ar leidimas šokti parašiutu. Jei turite namuose židinį – prie jo puiki vieta romantiškai vakarienei, ir ne tik …


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>