2012 metų horoskopas 12 zodiako ženklų

Avinas

Nors pirmojoje metų pusėje galimos profesinės problemos, galiausiai Avinams pavyks susidoroti su visomis problemomis. Vieniši šio ženklo atstovai neabejotinai įsimylės, o ilgalaikius santykius brandinantieji galbūt apsimainys auksiniais žiedais.

Karjera: 2012-aisiais sėkmingai įgyvendinsite savo profesinius planus ir realizuosite idėjas. Įgysite diplomatinių sugebėjimų, naujų kompetencijų ir galbūt net pakilsite pareigose. Tai metai, kai pagaliau sulauksite profesinio pripažinimo ir užsitarnausite kolegų pagarbą.

Finansai: Jūsų pajamos ateinančiais metais priklausys nuo aplinkybių. Teks įdėti nemažai pastangų siekiant padidinti pajamas ar bent išlaikyti jas stabilias. Rugpjūčio mėnesį galimos didžiulės išlaidos.

Sveikata: Metų pradžioje gali padidėti fizinis krūvis, tačiau energijos jam nepristigsite. Tuo tarpu antrojoje metų pusėje galimas organizmo išsekimas, tad rekomenduojama stiprintis vitaminais.

Meilė: Ateinančiais metais būsite itin dėmesinga savo partneriui, tačiau jis gali to neįvertinti. Kad ir kaip bebūtų, tikėtina, jog santykiai pereis į naują lygmenį. Vienišiai noriai leisis į meilės nuotykius bei gali užmegzti rimtesnius santykius.

Jautis

Nepraleiskite puikių progų, kurių jums pametės ateinantys metai. Tai puikus laikas prisijaukinti sėkmę, užsitikrinti finansinį stabilumą ir nukreipti save tinkama kryptimi. Harmonija bus jūsų nuolatinis palydovas.

Karjera: Metų pradžioje teks dirbti dvigubu pajėgumu. Būsite pasinėrę į daugybę darbų vienu metu, tačiau visko aprėpti nepavyks. Nors entuziazmo nestokosite, visgi rugsėjo mėnesį teks apsispręsti, kuria kryptimi norite judėti ir kurią sritį norite pasirinkti, nes viskam gali pritrūkti energijos.

Finansai: Finansine prasme 2012-ieji jaučiams bus puikūs. Išlaidų nedaug, pajamos stabilios ir patenkinančios visus poreikius.

Sveikata: Jupiterio įtakos dėka šiuos metus pradėsite būdami puikios formos. Nors ligų tikimybė išliks visus metus, tačiau jeigu prisižiūrėsite, tinkamai maitinsitės ir daug judėsite, jos jus aplenks.

Meilė: Urano ir Jupiterio pozicijos dėka ateinantys metai žada daug malonių staigmenų vienišiems jaučiams. Jūsų gyvenimas prisipildys aistros ir romantikos. Vienintelis patarimas – venkite neapibrėžtų santykių.

Dvyniai

Dvyniams nusimato ramūs, vidutiškos reikšmės metai, tačiau galimi pokyčiai karjeros ir finansų sferose. Per šiuos metus sėkmingai užbaigsite visus nebaigtus ankstesnių metų darbus. Viduryje metų galimi sveikatos sutrikimai, tad iš anksto pradėkite rūpintis savo sveikata.

Karjera: Jūsų profesinis gyvenimas 2012-aisiais metais – Veneros ir Saturno rankose. Susidarys palankios sąlygos profesinių ambicijų įgyvendinimui. Tiesa, kiek sunkiau seksis užmegzti ilgalaikius santykius su verslo
partneriais, o ir atmosfera darbo kolektyve tvyros įtempta. Tačiau tai ne trukdis užsispyrusiam dvynių ženklo atstovui siekiančiam savų tikslų. Kad ir kaip bebūtų, tikėtis pakėlimo pareigose drakono metais nevertėtų.

Finansai: Pirmajį pusmetį jokių finansinių problemų ar sunkumų nenusimato. Vadovausitės logika, todėl priimsite teisingus finansinius sprendimus. Nuo spalio mėnesio būkite itin atidūs tvarkydami svarbius dokumentus, nes galite tapti aferų auka.

Sveikata: Merkurijaus ir Urano poveikis dvynių ženklo atstovams lems įtemptus metus. Nemalonios gyvenimo akimirkos pareikalaus daug jūsų energijos. Iki birželio jūsų imuninė sistema bus stipri, tačiau po to nuo didelio darbo krūvio gali pailsti, tad patariama vasarą imti ją stiprinti. Metų pabaigoje gali kilti problemų su virškinamuoju traktu.

Meilė: 2011-ųjų metų išbandymai jums ir jūsų partneriui labai jus išvargino, tad ateinančiais metais galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis harmoninga partneryste. Vienišiams meilės planeta Venera paruošė daugybę pagundų vasaros laikotarpiu.

Vėžys

2011-ųjų pastangos pagaliau atsipirks 2012-aisiais. Pagaliaus sulauksite sėkmės ir pripažinimo. Atsiras daug naujų užsiėmimų ir galimybių, todėl gyvenimas taps kur kas įdomesnis. Intuicijos dėka sėkmingai judėsite tinkama kryptimi ir susidorosite su visomis kelyje pasitaikysiančiomis kliūtimis.

Karjera: Jūsų profesinis gyvenimas 2012-aisiais bus it nesibaigiantis mūšio laukas. Praėjus pusmečiui pakeisite profesiją, darbo sritį arba gausite naujas pareigas, tad teks padirbėti iš peties, kad įgytumėte naujai sričiai reikalingas kompetencijas.

Finansai: 2012-aisiais padaugės išlaidų. Svarbiausia, vadovautis blaiviu protu ir nepasiduoti emocijoms, kad išventgumėte bereikalingo pinigų švaistymo.

Sveikata: Sausio ir Vasario mėnesiais būtų naudinga išvykti į sanatoriją arba praeiti gydomųjų masažų bei procedūrų kursą. Atidžiai rinkitės maistą, nes yra virškinamojo trakto sutrikimų tikimybė. Išvengsite ligų ir negalavimų, jeigu nestokosite optimizmo.

Meilė: Ateinančių metų pradžioje mažiau dėmesio skirsite savo antrajai pusei, tad santykiai gali atšalti, tačiau neilgam. Kovą viskas pakryps į gera ir jūsų ryšys vėl sustiprės ir galbūt netgi pereis į naują lygmenį. Vienišiams tikėtina antrąją pusę susirasti atšilus orams, pavasario pabaigoje ar vasaros pradžioje. Tuo metu norėsis visur dalyvauti, aktyviai leisti laiką, tad tikėtina, jog būsite pastebėta.

Liūtas

Šiemet būsite kupina vaisingų idėjų, kurios gali išsivystyti į pelningus projektus. Saturnas turės įtakos jūsų melancholiškumui, o Neptūno dėka padidės jūsų kūrybiškumas. Taigi, būsite kupina inovatyvių idėjų, tačiau jums jos neteiks džiaugsmo.

Karjera: Net jei kartais jus ir apniks niūrios mintys, jūs nenustosite tikėti, jog esate talentinga ir nusipelnėte paties geriausio. Šie metai suteiks jums šansą atskleisti savo talentą ir išspausti iš to maksimalią naudą.

Finansai: Jeigu šiuo metu jūsų finansinė padėtis nėra stabili, viskas išsispręs pirmaisiais 2012-ųjų metų mėnesiais. Iki lapkričio neturėsite jokių piniginių problemų, tačiau prasidėjus žiemai teks kiek susiveržti diržus.

Sveikata: Venkite riebaus maisto ir daugiau judėkite ne tik dėl to, kad išsaugotumėte dailias kūno linijas, bet kad išliktumėte sveikos. Grūdinkite savo kūną ištisus metus ir kitą žiemą jūsų nepuls jokie virusai.

Meilė: Jupiterio pozicijos metų pradžioje dėka padidės jūsų patrauklumas, todėl sulauksite daug dėmesio iš priešingos lyties atstovų. Pagaliau suprasite, jog žmonėms patinkate tokia, kokia esate, tad nustosite apsimetinėjusi tuo, kuo nesate. Pirmoje 2012-ųjų pusėje gali susilpnėti santykiai su antrąja puse. Metų viduryje sudėliosite visus taškus ant i ir arba pasileisite į naujos meilės paieškas, arba iš naujo užmegsite kontaktą su nuolatiniu partneriu.

Mergelė

Šie metai jums bus vidutinės reikšmės. Atsikratysite nereikalingų darbų ir pareigų, o tai suteiks jums jėgų pradėti ir plėtoti naujus projektus. Šie metai jums bus finansiškai stabilesni ir pelningesni nei praėjusieji. Metų pradžioje reikėtų skirti ypatingą dėmesį savo sveikatai.

Karjera: Nusimato sėkmingi metai pradedantiems savo verslą. Parodysite stiprų charakterį ir skinsitės kelią link savo tikslų. Dirbantieji pasieks puikių komandinio darbo rezultatū bei pagerins santykius su kolegomis. Galimas naujų naudingų kontaktų užmezgimas bei paaukštinimas.

Finansai: Šiemet itin daug dėmesio skirsite savo finansinės padėties gerinimui. Tam bus palankios Saulės, Merkurijaus ir Jupiterio pozicijos. Jūsų pajamos stabiliai augs, materialusis turtas didės. Numatomas ir nekilnojamojo turto įsigyjimas. Finansiniu požiūriu ateinantys metai bus išties perspektyvūs ir pelningi.

Sveikata: Dominuojančių planetų išsidėstymas danguje 2012-aisiais metais suteiks jums daug energijos ir jėgų. Tačiau metų pradžioje galimi sveikatos sutrikimai, todėl rekomenduojama būti atsargesniems. Dėl Urano ir Jupiterio išsidėstymo ateinančiais metais padidės jūsų fizinis aktyvumas. Dėl padidėjusio energijos kiekio atliksite daugiau darbų, tačiau dėl to patirsite ir daugiau streso.

Meilė: 2012-ieji jums prognozuoja švenius, tačiau aistringus santykius. Jei esate gimusi antrojoje Mergelės ženklo periodo pusėje, gali pasireikšti savininkiškumo instinktai, o tai gali sukelti jūsų antrosios pusės nepasitenkinimą. Jeigu esate vieniša, šiemet neabejotinai įsimylėsite, galbūt net ir iš pirmo žvilgsnio, tad atidžiai dairykitės. Mergelėms prognozuojami romantiški santykiai su užsieniečiais. Tačiau būkite atsargios ir prieš kažko imdamosi gerai apgalvokite galimas pasekmes.

Svarstyklės

Astrologai prognozuoja, jog Svarstyklių ženklo atstovams 2012-ieji metai bus itin sėkmingi. Seksis viskas, ko imsitės, o svajonės pildysis žaibišku greičiu.
Karjera: Drakono metais Svarstyklėms teks daug laiko ir jėgų skirti darbui, jeigu norėsite kažko pasiekti šioje srityje. Didelių pastangų ir noro dėka galite sėkmingai pradėti savo verslą. Tačiau venkite itin rizikingos veiklos ir didelių investicijų.

Finansai: Pirmojoje metų pusėje pajamos bus stabilios ir nekels galvos skausmo. Tačiau metų viduryje galimas neapgalvotas lėšų iššvaistymas, tad būkite atsargi leisdama pinigus
tam, ko jums visiškai nereikia.

Sveikata: Ko jau ko, tačiau energijos 2012-aisiais jums netrūks. Atrasite savo pusiausvyros tašką, tad jausitės sveika ir energinga, išvengsite streso ir pakankamai ilsėsitės. Vasara – tinkamas metas jūsų ženklui laikytis sveikuoliškų dietų.

Meilė: Ateinantys metai įsuks jus į meilės ir aistros sūkurį. Netgi tikėtina, jog susižieduosite. Saturno įtakos dėka jausite nuotykių ir emocijų poreikį, tad nenustygsite vietoje. Meilės srityje vadovausitės intuicija ir ji jūsų nepaves.

Skorpionas

Ateinantys metai pakeis viską iš esmės. Pagaliau įsiklausysite į savo vidinį balsą, kuris trokš pokyčių ir tie pokyčiai jums išeis į naudą. Metų pradžioje pasirūpinkite savo sveikata ir pailsėkite, paatostogaukite.

Karjera: 2012-aisiais pagaliau apsispręsite, ką norite toliau veikti savo gyvenime.Susirasite naują mėgstamą darbą, įgysite naujų žinių, įgūdžių, draugų ir tikslingai sieksite karjeros pasirinktoje sferoje.

Finansai: Kol svarstysite, ko norite iš gyvenimo, gali tekti pagyventi susiveržus diržus. Tačiau kai reikalai susitvarkys profesiniame gyvenime, pagerės ir finansinė padėtis. Nerekomenduojama ateinančiais metais imti paskolas ar inevstuoti į nekilnojamąjį turtą. Palaukite 2013-ųjų, kurie tam bus daug palankesni.

Sveikata: Metų pradžioje jūsų sveikata ir emocinė būklė nebus pati geriausia. Šiemet išeikvojote daug jėgų ir energijos, tad kol organizmas vėl atgaus balansą, verčiau pailsėkite. Ir nepamirškite, jog miegas – labai svarbus dalykas ir vos 6 miego valandų nepakanka, kad būtumėte sveikos ir darbingos.

Meilė: Drakono metais nuspręsite atversti naują lapą. Jūsų nebetenkins esama padėtis, tad būsite pasiryžusi viską pakeisti iš esmės. Metas tam bus palankus, todėl ilgai nedelskite. Jūsų laukia aistros ir nuotykių kupini metai.

Šaulys

Šauliams nusimato neblogi metai. Jie bus kupini romantikos, malonių staigmenų, jus sups artimi žmonės ir jausitės laimingi. Tačiau visa tai gali aptemdyti finansinės problemos.

Karjera: Tai metai, kai Šauliai įrodys, ko jie verti. Priversite net ir didžiausius niurzgas pakeisti nuomonę apie jus ir įgysite jų pagarbą. Tačiau užsitarnavusios pagarbą ir pasitikėjimą būsite apkrauta naujais darbais, kuriais nebūsite itin patenkinta.

Finansai: Nors finansinė situacija lyginant su 2011-aisiais metais pagerės, tačiau vis tiek jūsų netenkins. Kadangi nesate iš tų, kurie kruopščiai susiplanuoja mėnesines
pajamas ir išlaidas, atėjus mėnesio pabaigai pastoviai jausite pinigų stygių.

Sveikata: Nors ateinančiais metais stresinių situacijų netrūks, jūsų organizmas sėkmingai su juo susidoros. Būsite suinteresuoti savo fizinės būklės pagerinimu, tad būsite aktyvios ir judrios.

Meilė: Metų pradžioje jus kankins daug dvejonių ir abejonių dėl dabartinių santykių. Norėsis kažką pakeisti, tačiau tiksliai nežinosite ką. Jeigu ištversite šį miglotą laikotarpį, pavasarį vėl karštai pamilsite savo partnerį. Vienišiai visus metus mėgausis dėmesiu, tačiau jiems sunkiai seksis užmegzti dvasinį ryšį. Dėl to nauji santykiai gali būti trumpalaikiai.

Ožiaragis

Nors finansinė padėtis išliks nepakitusi, tačiau 2012-aisiais galite susidurti su profesinėmis problemomis. Jeigu išliksite kantri, iki metų pabaigos viskas atsistatys į savo vietas.

Karjera: Drakono metai pareikalaus iš jūsų nemažai kantrybės, jėgų ir pastangų. Tačiau žvelgiant iš ilgalaikės perspektyvos visas jūsų triūsas atsipirks. Pirmoje metų pusėje galimi nesutarimai su vadovybe ir kolegomis, tačiau nuo metų vidurio įtampa atslūgs ir darbinė alinka taps malonesnė.

Finansai: Finansinė padėtis išliks nepakitusi, nebent pati labai norėtumėte ją pakeisti. Saturno ir Plutono įtakos dėka jums pasitaikys keletas finansiškai naudingų progų, tačiau tikėtina, kad jų nepastebėsite arba nemokėsite jomis pasinaudoti, tad būkite akylos.

Sveikata: 2011-aisias išnaudojote daug jėgų ir energijos, tad 2012-ųjų pradžioje stenkitės kiek prilėtinti gyvenimo tempą ir pailsėti. Ateinančių metų ruduo – palankus metas atsikratyti žalingų įpročių ir pakeisti gyvenimo būdą, tad pasinaudokite tuo.

Meilė: 2012-aisiais jums norėsis ramybės ir darnos, tad nesileisite į jokias meilės avantiūras. Įsipareigojusiems ožiaragiams ilagalaikiai santykiai gali tapti našta, tad galimas išsiskyrimas. Norėsis daugiau laiko skirti sau ir savo poreikiams, tad vyrų medžioklė šiemet nebus aktuali.

Vandenis

Itin sėkmingi metai nusimato Vandeniams. Nusimato paaukštinimas pareigose, pajamų padidėjimas, nekilnojamojo turto įsigyjimas ir, deja, sveikatos sutrikimai.

Karjera: Situacija jūsų profesinėje aplinkoje pasikeis. Galite būti paskirta dirbti kitame mieste, kitoje šalyje ar tiesiog gali pasikeisti jūsų einamos pareigos. Kad ir kaip viskas pakryptų, situacija pagerės. Pagerės ir santykiai su kolegomis, darbdaviais.

Finansai: Finansinė prognozė ateinantiems metams vandenio ženklo atstovams – optimistinė. Numatomas turto ir pajamų augimas, palankios finansinės galimybės. Viskas, prie ko prisiliesite, taps auksu. Todėl neiššvaistykite ateinančių metų – tai proga gerai užsidirbti ir susitaupyti.

Sveikata: 2012-aisiais galite dažnai pakliūti į stresines situacijas, o tai silpnins jūsų sveikatą. Vertėtų nepamiršti pailsėti, nes poilsis – geriausias vaistas nuo visų ligų.

Meilė: Jums meilė ir pastovūs ilgalaikiai santykiai visuomet buvo pagrindinis prioritetas. Tai išliks ir šiemet. Turintys antrąsias puses ir toliau puoselės darnią draugystę, o vienišiai ieškos tyros tikros meilės ir tikėtina, jog antroje metų pusėje ją ras.

Žuvys

Žuvims 2012-ieji bus gana geri. Seksis asmeninis gyvenimas, karjera, nebus problemų su sveikata. Tačiau gali iškilti finansinių suknumų, tačiau ir juos greitai įveksite.

Karjera: Komunikabilumas bus geriausia jūsų profesinė savybė. Jums seksis užmegzti ir palaikyti ilgalaikius profesinius ryšius, todėl būsite itin vertinamas darbuotojas. Sėkmingai sieksite savo tikslų ir įveiksite bet kokias kelyje pasitaikysiančias kliūtis. Rudenį galimas darbovietės pakeitimas.

Finansai: Metų pradžioje sėkmingai tvarkysite savo finansus, tačiau antroje metų pusėje paskatinti aplinkinių galite priimti daug bereikalingų išlaidų pareikalausiantį sprendimą. Todėl sprendimus priiminėkite apgalvotai ir atsakingai.

Sveikata: 2012-aisiais jūsų sveikatai labiausiai priklausys nuo jūsų emocijų. Neigiamos emocijos gali sukelti negalavimus, tad venkite jų. Gali padidėti alergijų tikimybė.

Meilė: Vienišiai bijos pradėti naujus santykius, tačiau jei jau tam pasiryš – nepasigailės. Turinčius antrąsias puses gali kankinti pavydas, abejonės, tačiau stenkitės į viską reaguoti ramiai ir išsiaiškinti iki galo prieš priimdami konkrečius sprendimus.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>